Filmy reklamowe Rzeszów. Produkcja spotów reklamowych dla Firm

Z pasją tworzymy spoty i filmy reklamowe, filmy korporacyjne i wizerunkowe w Rzeszowie oraz relacje z eventów i wydarzeń. Wszystko, aby zadowolić Waszych klientów. Film ma najmocniejszy przekaz marketingowy i dlatego warto wykorzystać jego moc w prezentacji swojej firmy, produktu czy wydarzenia. Postaw na nasze studio filmowe.

Krótki film reklamowy Rzeszów

Przejdźmy do praktyki. Jak krótki film reklamowy może poprawić wyniki Waszej sprzedaży albo budować mocny wizerunek marki? Wielokrotnie spotykaliśmy się z początkowym niezdecydowaniem w kwestii produkcji filmów reklamowych, jednak z perspektywy czasu prezesi tych film, byli zaskoczeni efektami wywołanymi przez spot reklamowy. To dotyczy przeważnie średnich firm. Duże korporacje z chęcią inwestują dosłownie miliony w poprawę wizerunku lub prezencję nowego produktu. Reklamy chociażby te telewizyjne moją wielką moc, wykorzystaj to w swojej firmie i podbij nowe rynki.

dobre Zdjęcia z drona rzeszów i okolice

Dobry film reklamowy sprawi że:

Zwiększycie Sprzedaż

Przygotowane przez nas spoty i filmy reklamowe Rzeszów pomogą w prezentacji produktów i zwiększą ich sprzedaż poprzez kreatywne zaprezentowanie go klientom.

Zaprezentujecie Produkt

Jeżeli wprowadzacie nowy produkt lub serię produktów na rynek, stworzymy film lub serię filmów prezentujących je w najlepszy sposób.

Stworzycie wizerunek

silnej i prężnie działającej firmy, w której będą chciały pracować nowe i ambitne osoby. To świetny sposób na prezentację firmy od wewnątrz i ich zadowolonych pracowników.

Zwiększycie rozpoznawalność

Każda firma pragnie aby ich produkty były wszędzie rozpoznawalne. Skutecznie umożliwiają to np. filmy promocyjne i viralowe.

Produkcja spotów i filmów reklamowych w 7 krokach:

1.

Przygotowanie koncepcji i scenariusza do filmu

2.

Wybranie lokacji oraz modeli najbardziej pasujących do produkcji

3.

Przyjazd na plan ekipy, zatrudnienie aktorów i realizacja filmu reklamowego.

4.

Montaż pierwszej wersji filmu oraz wdrożenie poprawek.

5.

Po akceptacji, film jest retuszowany pod względem obróbki obrazu.

6.

Dobranie odpowiedniej muzyki i dodanie elementów graficznych i napisów.

7.

Przekazanie filmu oraz pełnych praw autorskich.

Zamów film reklamowy i uzyskaj lepszą sprzedaż oraz profesjonalny wizerunek. Darmowa wycena.

Otrzymaj ekspresową wycenę Twojego filmu, napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej.

Szybki kontakt
Oddzwaniamy zazwyczaj do 60 minut

Produkcja spotów reklamowych

Reklama w formie spotu to krótki np. 60 sekundowy film reklamowy z bardzo mocnym przekazem marketingowym. Dobrym przykładem są spoty wyborcze gdzie pojawia się prezentowana osoba oraz hasło reklamowe, jest to proste i bardzo skuteczne, a przede wszystkim zwiększa świadomość odbiorców. Produkujemy spoty reklamowe do Internetu np. kampanie YouTube oraz do telewizyjnych reklam.  Do realizacji spotu przystępujemy z gotowym scenariuszem i scenopisem (storyboard) każde ujęcie jest przemyślane i zaplanowane wcześniej. To pozwala osiągać nam maksimum efektów w najkrótszym czasie.

Produkcja filmów promocyjnych

Produkowanie filmów do promocji biznesu to nasza specjalność. Zostaliśmy wielokrotnie wybrani do zrealizowania takich filmów, dając nam tym samym dużo radości. Tworzymy profesjonalne filmy promocyjne dla firm i szeroko pojętego biznesu. Cel jest jeden: Zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność oraz zbudować świadomość i wizerunek u odbiorców. Długość takich filmów wynosi średnio 2,5 minuty. Filmy opowiadają o produktach lub o serii produktów, aranżujemy plan zdjęciowy specjalnie żeby pokazać produkt/markę z najlepszej strony. To doskonała forma do zaprezentowania własnego wizerunku jako profesjonalisty freelancera.

Filmy z eventów w Rzeszowie

Jeżeli organizujecie konferencję, wydarzenie firmowe lub plener, stworzymy dla Was wyjątkowy film dokumentalny z tego dnia. Stawiamy na dynamiczne ujęcia, dużą liczbę cięć, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokazać przebieg całego dnia w krótkiej zwartej formie. Często wykonujemy Timelapsy z całego eventu które potęgują efekt wizualny przedsięwzięcia. Niezależnie czy to impreza plenerowa czy zamknięta, jest to idealny moment, aby zaprezentować się w Internecie, przyszłym uczestnikom takich eventów.

Produkcja filmów korporacyjnych

Oferujemy stworzenie filmu skierowanego do korporacji, dużych i średnich firm oraz wszelakich organizacji mających na celu zbudowanie profesjonalnego wizerunku marki, poprawienia go, zwiększenia świadomości itp. Dzięki takim produkcjom filmowym pokażecie prace firmy z najlepszej strony, dzięki czemu osiągniecie wiele celów np. pozyskacie nowych pracowników. Tworzymy filmy do użytku wewnętrznego, instruktażowe. Taki film może być idealną wizytówką dla firmy, prezentującą wieloletnie doświadczenie i korzyści.

Zdjęcia i filmy z drona

Zdjęcia i filmy z powietrza to wisienka na torcie każdego filmu,. Idealnie nadają się na otwarcie lub zamknięcie filmu. Są doskonałym urozmaiceniem ujęć. Szeroki kąt widzenia potrafi nadać całemu wydarzeniu animuszu. Filmy i zdjęcia z drona są idealnym urozmaiceniem dla naszych produkcji filmowych, korzystamy z nich gdy jest to możliwe. Pokazujemy z powietrza miasta, przestrzenie, grupy ludzi i całe wydarzenia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, klikając przycisk poniżej.

dobre Zdjęcia z drona Kraków i okolice

Zobacz nasze filmy reklamowe:

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę na  profesjonalny film i spoty reklamowe, skontaktuj się, a my indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Filmy reklamowe Rzeszów

5/5 - (16 votes)