Fotografia wizerunkowa i biznesowa Rzeszów.

Atrakcyjna wizerunkowa fotografia biznesowa Rzeszów i zdjęcia wizerunkowe. Zapraszamy wszystkich chcących poprawić swój wizerunek w internecie na indywidualne i grupowe sesje biznesowe. Prezentuj się lepiej i zyskuj więcej.

Ciekawa

Fotografia wizerunkowa biznesowa Rzeszów - Dla firm

…zaprezentowania osoby lub zespołu w bardzo profesjonalnym świetle – dosłownie w świetle. Naszym sesjom biznesowym często towarzyszą lampy błyskowe, nawet kiedy fotografujemy w plenerze. Dzięki brakom cieni oraz podkreśleniu walorów wizualnych, pozwala to stworzyć jeszcze lepszy wizerunek. Błysk lamp pozwala nam zadbać, o dobrze naświetloną twarz, co ułatwia proces retuszu oraz dodać światło kontrowe, które odcina fotografowaną osobę od tła, to właśnie buduje efekt bardziej profesjonalnego przekazu. Sprawdzony fotografia reklamowa to podstawa w obecnych czasach. 

Fotografia biznesowa Rzeszów • Kraków | zdjęcia wizerunkowe portret biznesowy dyrektora firmy

Kto może skorzystać z sesji wizerunkowej?

Bizmesmeni

Osoby, prowadzące swoje firmy

Freelancerzy

Wolni strzelcy pracujący zdalnie

Dyrektorzy i managerowie

dyrektorzy firm i kadra zarządzająca

Pracownicy

Pracownicy etatowi i zespoły biurowe

Wszyscy

Każdy, kogo interesuje fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa Kraków, portret biznesowy z budynkami w tle, szkło i metal

Zależy nam, abyś rewelacyjnie wyglądał/a na zdjęciu, a efekt końcowy sesji wizerunkowej zachwycił każdego. Dlaczego? Ponieważ większość Twoich klientów kupuje wzrokiem. Zdobędziesz więcej zaufania jeżeli będziesz dobrze wyglądać, dobrze prezentować się na zdjęciach, pełen/a uśmiechu i energii. Wygląd jest niesamowicie ważny i dzięki dobrym zdjęciom, możesz zbudować zaufanie i dobre wrażenie, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży. Jest to udowodnione naukowo. To jest, aż tak skuteczne, że władze zabroniły stosowania modeli w reklamach leków itp. Ponieważ prezentowani modele wzbudzali bardzo duże zaufanie i szacunek, co prowadziło do zwiększenia sprzedaży.

Zdjęcia biznesowe Rzeszów: Portret biznesowy, sesja biznesowa

Odbiorcy muszą zobaczyć dokładnie to, co chcesz im pokazać. Profesjonalistę, biznesmena, kobietę sukcesu, managera, prezesa, człowieka godnego zaufania, osobę z pasją. Kogoś, od kogo warto kupić usługę lub produkt. Kogoś, komu warto zaufać.

Fotografia biznesowa Kraków | zdjęcia wizerunkowe portret biznesowy z dronem

Jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski w jakiejkolwiek branży, koniecznie musisz postawić na profesjonalną sesję wizerunkową.  Zwłaszcza dzisiaj, w dobie social media, gdzie ludzie oceniają innych po fotografii w ułamku sekundy. Potrzebujesz wypaść w oczach Twojego klienta lepiej niż konkurencja. Klient od razu patrząc na Twoje zdjęcie, musi pomyśleć – to jest ta osoba, której zaufam. To profesjonalista!

Stwórz swój własny profesjonalny wizerunek w internecie. Zdjęcia biznesowe Rzeszów.

Wiele osób w ogóle nie korzysta z tej możliwości i nie ma własnych zdjęć lub posiada przeciętne / nieaktualne sprzed kilku lat. To szansa dla Ciebie, wykorzystaj to i zbuduj własny wizerunek lub firmy mediach społecznościowych (social mediach) i stronie internetowej.

Fotografia biznesowa Rzeszów:

Zdjęcia biznesowe Rzeszów - sesja wizerunkowa

Co otrzymasz?

Otrzymasz zdjęcia, które przedstawią Cię w najkorzystniejszy sposób. Wyeksponujemy te cechy osobowości i charakteru, które są pożądane przez Twoją grupę docelową. Chcesz, żeby klient Ci zaufał, żeby widział w Tobie profesjonalistę z dużym doświadczeniem? Kogoś w kogo warto zainwestować? Dobrze! Właśnie tak Cię zobaczy!

Nasze zdjęcia mają szerokie zastosowanie. Do umieszczenia na stronie www, CV, na portalach biznesowych, LinkedIn, Goldenline, mediach społecznościowych, w publikacjach prasowych czy naukowych oraz w materiałach drukowanych. Zaprezentuj się lepiej niż inni.

Fotografia biznesowa cennik:

Sesja plenerowa

500 pln
 • 7 wyretuszowanych zdjęć
 • Do 200 zdjęć do wyboru
 • Zdjęcia gotowe do 3 dni
 • Możliwość obróbki dodatkowych zdjęć 35zł /szt
 • Kilka lokalizacji i stylizacji
 • Plener w Rzeszowie

Sesja studyjna

750 pln
 • 9 wyretuszowanych zdjęć
 • Do 250 zdjęć do wyboru
 • Zdjęcia gotowe do 3 dni
 • Możliwość obróbki dodatkowych zdjęć 35zł /szt
 • Kilka stylizacji
 • Studio w Rzeszowie

Sesja grupowa

1500 pln
 • 10 wyretuszowanych zdjęć
 • Do 250 zdjęć do wyboru
 • Zdjęcia gotowe do 5 dni
 • Możliwość obróbki dodatkowych zdjęć 35zł /szt
 • Kilka stylizacji
 • Lokalizacja w Rzeszowie
Dodatkowo za opłatą możemy zapewnić profesjonalną charakteryzację oraz wizaż, który poprawi wygląd oraz zamaskuje niedoskonałości.

Jak pracujemy?

Podczas sesji stawiamy na pełen komfort. Twoje dobre samopoczucie jest najważniejsze. Musisz czuć się zrelaksowany i pewny, żeby klient mógł zobaczyć pewną siebie osobę. Jeżeli masz z tym problem, znam kilka trików na szybkie zrelaksowanie się i zrobienie interesujących zdjęć.

Zdjęcia, które od nas otrzymasz, będą wyretuszowane, bez zmarszczek czy wad skóry. Przedstawiać będą Cię jako osobę uśmiechniętą, jako osobę z pasją, jako profesjonalistę w każdym calu. Fotografia biznesowa Kraków dla Ciebie; Zainwestuj w siebie.

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii biznesowych i sesji portretowych.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie. 

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Fotografia korporacyjna najczęściej kojarzy się z wysokimi budynkami, szkłem, metalem. Z tłem, które buduje markę osoby tam pracującej. Wysoki wieżowiec zdecydowanie potęguje efekt. Zdjęcie biznesowe może być, tak naprawdę zrobione wszędzie. Ta fotografia skupia się i bazuje na danej osobie: jako portret czy sesja w profesjonalnym studio. Dobrze jest złamać schemat, wychodząc ze studio i robiąc sesje w centrum miasta lub w parku. Dobra lokalizacja to połowa sukcesu. To od Was zależy, jak bardzo, chcecie odróżnić się od konkurencji. Czasem prostszy pomysł na zdjęcie biznesowe, ale w lepszym wykonaniu daje korzystniejszy efekt.

Portret biznesowy powinien w jak najkorzystniejszy sposób prezentować fotografowaną osobę, pokazując jej najlepsze cechy charakteru lub pokazując firmy od jak najlepszej strony. Możemy zrobić proste, ale idealne zdjęcie, które zadziała z korzyścią na klientów. Wszystkie firmy zapraszamy na zdjęcia w studio, gdzie pomagamy pozować, oswajamy z aparatem i budujemy przyjazną i miłą atmosferę. Fotograf może zjawić się także w siedzibie Waszej firmy i na życzenie wykonać zdjęcia w Państwa biurze czy w terenie firmowym.
Państwa zdjęcia wykona fotograf biznesowy Dawid Rojek.

5/5 - (16 votes)