Fotografia produktowa Poznań zdjęcia produktów na aukcje

Elastyczna i dopasowana do potrzeb fotografia produktowa Poznań. Stworzymy profesjonalne kreacje wizualne w postaci fotografii produktowej i zdjęć reklamowych  dla Waszej firmy i nie tylko. Poznaj nowe oblicze fotografii.

Oto co możemy dla Was zrobić
dobra fotografia produktowa łódź zdjęcia zegarków na białym tle i w aranżacji do sklepu internetowego

Fotografia produktowa Poznań packshot

To klasyczna forma prezentacji produktów w najpopularniejszej formie, czyli zdjęcia na białym tle, czyli packshoty. Największe serwisy aukcyjne na Amazon czy nasze rodzime allegro wymagają tego standardu. Tworzymy idealne zdjęcia produktowe na białym tle, które pokazują w interesujący sposób państwa produkty, które zostaną osadzone w 100% na białym tle. Staramy się tworzyć zdjęcia pod innymi ujęciami niż konkurencja, aby prezentowane produkty różniły się od siebie i aby produkty nabierały swojego charakteru. Czasami oświetlenie produktu np.od  tłu dodaje animuszu i oryginalności. W fotografii produktowej mamy ogromną moc przerobową 2 stanowiska gotowe do pracy, więc nawet paleta produktów nie jest żadną przeszkodą. Fotografujemy wszystkie rodzaje produktów od szkła, przez metal po ubrania i biżuterie oraz produkty wieko gabarytowe z dojazdem do klienta, gdzie dysponujemy mobilnym studiem.

Zdjęcia kompozycyjne

Zdjęcia produktowe Poznań w aranżacji i kompozycji

Sprawimy, że Wasze produkty ożyją i uciekną z nudnego formatu- białego tła. Zdjęcia aranżacyjne mają wytworzyć w umyśle odbiorców wizę i chęć posiadania produktu. Fotografowana przez nas czapka ma się z najeść na głowie w osoby przeglądającej aukcję – tak działa dobrze wykonane zdjęcie aranżacyjne. Z technicznej strony wygląda to tak, że fotografujemy produkt lub usługę w jego/jej naturalnym środowisku. Wspomniana czapka na głowie, kubki w kuchni lub na stole, a wieszak na ręcznik w łazience. Dysponujmy rozległymi kontaktami, które pozwalają nam fotografować w różnych wnętrzach jak, lobby hotelowe, galerie, salony, kuchnie, ogrody, baseny czy miejskie kawiarnie. Z punktu sprzedawcy te zdjęcia są obowiązkowe tuż po packshotach. Obejrzymy twój produkt i przygotujemy kilka koncepcji sfotografowania go w aranżacji i kompozycji, która podbije wartość produktu np. poprzez pokazanie drogich rzeczy w tle.

fotografia zegarków w aranżacji naturalnej, zdjęcia zegarków w aranżacji
fotografia produktowa łódź - zdjecia w aranżacji biżuteria na ciemnym tle wisiorek z kamieniem szlachetnym

Fotografia produktowa kosmetyków Poznań

Pielęgnacja urody to prężnie rozwijająca się gałąź rynku. Stajemy się coraz bogatszym społeczeństwem i wydajemy więcej na dbanie o siebie, co dowodzi coraz większa liczba takich firm na rynku. Fotografia kosmetyków ma swoje 3 oblicza i jest prezentowana przez nas w 3 formach – jak zdjęcia produktowe na białym tle, zdjęcie aranżacyjne np. ze składnikami tj. aloes, zioła czy owoce oraz w zdjęciach z ludźmi podczas użycia. Każdy rodzaj zdjęcia ma swoje przeznaczenie. Albo do katalogu, albo do reklamy. Rynek kupujących uwielbia zdjęcia w ich użyciu, stąd tak wielka popularność celebrytów używających kosmetyków na reklamach w telewizji czy internecie. Reklamując swój produkt masz dużą konkurencję i nie powinieneś robić tego w najniższym budżecie. Posiadamy dużą bazę modeli i modelek, z którymi współpracujemy przy sesjach reklamowych kosmetyków poznaniu. Zadzwoń i umów się na konsultacje, gdzie dopasujemy Wasze potrzeby.

Fotografia reklamowa Poznań

Tworzymy niesamowite fotografie i zdjęcia reklamowe dla Twoich produktów lub usług. Utartym powiedzeniem jest, że reklama jest dźwignią sukcesu. Obecnie gdzie większość osób nie czyta opisu aukcji tylko kupuje tylko na podstawie zdjęć, ekstremalnie ważne jest, aby okraszać swoje produkty godnymi zdjęciami reklamowymi. Takie zdjęcia nadadzą się jak zdjęcia do aukcji,  i promocji w internecie na banery i ulotki drukowane lub do reklam płatnych w internecie i telewizji. Jak działamy? Opisujesz nam swoją potrzebę, a my przygotowujemy spójmy koncept z marką i kolorystką i wykonujemy scenariusz zdjęć. Po akceptacji wykonujemy zdjęcie lub całą sesję i zdjęcia trafią do naszego grafika i retuszera. Finalnie zdjęcie po tych wszystkich etapach trafia do Was do oceny i dopiero do klienta. Zachwycające zdjęcia nie trafiają się przypadkiem to jest łańcuch zaplanowanych i precyzyjnych działań. Zamów darmową konsultację, aby zaplanować realizację zdjęć reklamowych.

zdjęcia ubrań fotografia produktowa Częstochowa zdjęcia reklamowe kurtki myśliwskiej na białym tle
Fotografia produktowa Częstochowa zdjęcia modela w marynarce na czerwonym foteli zdjęcia odzieży i telefonu
Zdjęcia z modelami

Zdjęcia produktowe z modelami Poznań

Masz niska sprzedaż? Szukasz sposobu na podniesienie wyników? Przyślijcie nam państwo swoje produkty, a my zaaranżujemy sesje produktowa lub reklamową z modelem, lub modelkami. Dysponujemy szerokimi znajomościami w agencjach modelek i biur nieruchomości do wynajęcia apartamentów i wnętrz do zdjęć. Przed podjęciem współpracy otrzymacie listę modeli do wyboru, a my zajmiemy się resztą. Często wykonujemy takie sesje produktowe w plenerze zwłaszcza dla ubrań letnich i zimowych. Zdarzyło się nam fotografować akcesoria dla zwierząt, wtedy też chętnie wykorzystywaliśmy zielone tereny i parki. Zapraszamy do współpracy. 

Fotografia biżuterii Poznań

Fotografujemy biżuterię w naturalny i wierny sposób. Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe dla pierścionków, naszyjników, bransoletek lub spinek. W pełni retuszujemy nasze zdjęcia uwzględniając poprawę kamieni szlachetnych oraz powierzchni błyszczących. Nadajemy poprawny kształt i barwę biżuterii dbając o jej idealną prezentację. Przy zdjęciach na białym tle unikamy cieni, aby produkt bym w pełni widoczny. Fotografujemy biżuterię w aranżacji oraz na modelach a znacznie częściej na modelach. Zrezygnuj ze zdjęć na ekspozytorach i zleć sesję biżuterii nam. 

zdjęcia obrotowe 360 stopni, fotografia produktowa 360 na białym tle
Fotografia produktowa Częstochowa zdjęcia modela w marynarce na czerwonym foteli zdjęcia odzieży i telefonu
Zdjęcia ubrań

Fotografia Produktowa odzieży poznań

Realizujemy kompleksowe sesje odzieży dla marek i sprzedawców hurtowników. Wykonujemy zdjęcia w różnych przedziałach cenowych. Każdy przedmiot może być sfotografowany w prosty i tani sposób lub zaawansowany i droższy. Nasze zdjęcia charakteryzują się wiernością kolorów i kształtów, aby nie wprowadzać odbiorców w błąd. Jeżeli oczekujecie czegoś więcej od fotografii ubrań z chęcią zaproponujemy zdjęcia na modelach lub w formie ducha, a jeżeli zależy wam na budżetowych zdjęciach zaproponujemy zdjęcia od góry typu flatlay lub na wieszakach. Fotografujemy wszystkie zdjęcia oprócz zdjęć ducha w półprzezroczystych materiałach, wiec jeżeli dysponujecie bluzami, t-shirtami lub koszulami sukienkami zapraszamy do współpracy.

Jesteś zainteresowany? Napisz nam swój numer

a, otrzymasz natychmiastową odpowiedź z wyceną  i czasem realizacji. Umów darmową sesję testową. 

Szybki kontakt
Oddzwaniamy zazwyczaj do 30 minut

PORTFOLIO

Nasze zdjęcia produktowe Poznań

Fotografia produktowa mebli: krzesła, stoły, sofy i łóżka

Zdjęcia produktowe Poznań: elektronika, AGD i RTV

Zdjęcia produktowe odzieży typu duch i na modelach

Fotografia produktowa Poznań: odzież, ubrania i buty.

Fotografia produktowa biżuterii: naszyjniki kolczyki pierścionki

Fotografia Produktowa Poznań:, poduszki, pościele oraz artykuły dla dzieci

Fotografia produktowa Poznań: galanteria skórzana

Artykuły szkolne: packshot

Artykuły spożywcze: Miody, produkty konopne, oleje CBD, żywność liofilizowana, suplementy

Podoba mi się. Co teraz? 4 kroki:

1. Zadzwoń albo napisz

Otrzymaj precyzyjną ofertę i termin realizacji podczas rozmowy. Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my zajmiemy się resztą.

2. Wyślij produkty

Oszczędź swój czas i prześlij nam produkty kurierem. Nie musisz robić tego sam. My do 3 dni sfotografujemy Twoje produkty.

3. Zaakceptuj zdjęcia

Po ustaleniu koncepcji zdjęć i akceptacji zdjęcia próbnego wykonamy zdjęcia pozostałych produktów i wyślemy do wglądu.

4. Odbierz

Po sesji wyślemy umowę z prawami do zdjęć, odeślemy paczkę i będziemy w stałym kontakcie, aby móc fotografować dla Was w przyszłości.

Fotografia produktowa Poznań cennik:

Standardowe

Bez wycinania na jednolitym tle.
Podstawowy retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 25 zł
11-30 zdjęć – 20 zł
31-100 zdjęć –  15 zł
101-200 zdjęć – 10 zł

Premium

Wycięte i osadzone na białym tle.
Pełny retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł
101-200 zdjęć – 15 zł

Duch "Ghost"

Zdjęcie ubrań pustych w środku.

do 10 zdjęć – 100 zł
11-30 zdjęć – 70 zł
31-100 zdjęć – 65 zł
101-200 zdjęć – 59zł

Obrotowe 360°

Animacja z  24 zdjęć. Opcja 36 zdjęć + 10zł /szt.

do 10 animacji – 45 zł
11-30 animacji – 42 zł
31-100  animacji – 37 zł

Fotografie produktów w kompozycji z innymi elementami to 50 zł.
Fotografia produktu z udziałem modeli / zwierząt to 100 zł.

W cenę zdjęć (poza standardowymi) wliczony jest profesjonalny retusz, usunięcie tła, nasycenie kolorów i kontrastów.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000x3000px w formacie jpg.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii produktowych w Poznaniu,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój produkt/usługę.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Szybka realizacja dla sklepów internetowych fotografia produktowa Poznań dla e-coomerce

Otwieracie lub odświeżacie państwo sklep internetowy albo wasze aukcje internetowe? Chętnie pomożemy z wykonaniem wszelakich zdjęć służących do reklamy lub jako zdjęcia aukcji allegro. Zwiększ miesięczny dochód prezentując swoje produkty za pomocną naszych nowych zdjęć, które będą najwyższej jakości. Tworzymy również infografiki pokazujące cechy produktu i wykonujemy zdjęcia detali i zbliżeń (popularne lupki na zdjęciach). Współpraca zaczyna się od konsultacji i sesji testowej, abyście państwo mieli 100% zadowolenia za współpracy.

5/5 - (15 votes)