Studio fotografii produktowej • DawidRojek.com

Dzień dobry, na imię mi Dawid i witam Cię w naszym mobilnym studio fotografii. Wraz z moim zespołem wykonujemy przeróżne zdjęcia dla firm i osób prywatnych na terenie całej południowej polski i planujemy rozszerzyć nasza działalność na cały teren kraju. Wyróżnia  nas szybka realizacja zdjęć, konkurencyjne ceny i szeroki zakres zdjęć od prostych packshotów, przez zdjęcia obrotowe 360 i 3D po zdjęcia lotnicze i filmy. Działamy od 2014 r. Zapraszamy.

Nasz Kreatywny oryginalny twórczy zespół

Dawid

ceo, Fotograf

Jestem założycielem studia i jego sercem, koordynuję całą pracę, zajmuję się marketingiem i oczywiście fotografowaniem. 

Adam

Filmowiec

Adam jest operatorem kamery oraz drona. Zajmuje się również budowaniem planów zdjęciowych i oświetleniowych.

Beata

Retuszer fotograf

Beata jest drugim fotografem oraz osobą zajmującą się obróbką graficzną zdjęć i retuszem. Pomaga przy marketingu.

0

Wykonanych zdjęć

0

Wykonanych Filmów

0 +

Zakończonych zleceń

0 %

Zadowlonych klientów

0

Lat w branży

Historia naszego studia

Oto jak powstawało nasze studio. Poniżej etapy rozwoju naszego studia przez ostatnie lata. Zobacz czym zajmowaliśmy się na początku, a jakie usługi dodaliśmy najpóźniej.

1. Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe packshot

2. Fotografia reklamowa

Zdjęcia do reklamy w kompozycji

3. Filmy reklamowe

Filmy reklamowe i produktowe dla firm

4. Zdjęcia obrotowe 360°

Fotografia obrotowa 360 stopni i 3D

5. Zdjęcia i filmy z drona

Filmy i zdjęcia z lotu ptaka

Studio fotografii produktowej

Ponad 8 lat temu zacząłem fotografować przedmioty na białym tle dla lokalnych firm. Obecnie mamy zespół i to nasz konik uwielbiamy fotografować produkty i pomagać firmom w rozwinięciu biznesu. Nasze studio fotografii wykonuję fotografię produktową od 2014 roku, to odpowiednio długo, aby nabrać szerokiego doświadczenia, a jednocześnie za krótko, żeby się znudzić tym tematem – choć uważamy, że to niemożliwe. Każdy kolejny rok był dla nas bardzo owocny i przełomowy. Zwiększaliśmy liczbę i rodzaj usług. Każde zlecenie jest inne i wymaga innych zabiegów. Czasem produkty są proste w fotografowaniu, a czasem trudniejsze. Wykonujemy zdjęcia produktowe z pełnego zakresu prac: mało gabarytowe jak biżuterie czy buty po większe niż odzież, czy meble. Dosłownie sfotografowaliśmy już wszystko.

zdjęcie na białym tle
studio fotografii produktowej zegar ścienny na białym tle
studio fotografii produktowej zdjęcie miodów na białym tle

Studio fotografii reklamowej

W każdej firmie przychodzi taki moment, że potrzebuje zdjęć reklamowych, aby zaprezentować soją firmę, produkty czy usługi w najróżniejszych miejscach zaczynając od witryny placówki, przez ulotki i banery kończąc na stronie internetowej i mediach społecznościach. Każdy wie, że dobre zdjęcie reklamowe jest kluczem do sprzedaży i zapamiętania Waszej marki przez klientów. Wykonamy dla państw unikatowe zdjęcia reklamowe w naszym studio fotografii mobilnej. Wykonujemy zdjęcia aranżowane z produktami i zdjęcia w kompozycjach i zestawach – podchodzimy do tematu kompleksowo. Jeżeli potrzebujecie państwo zdjęcia z modelami – jesteśmy gotowi. Posiadamy szerokie doświadczenie i bazę modeli gotowych do współpracy w promocji Waszego produktu.

Studio filmowe

Po dobrze wykonanych zdjęciach czas na kolejny etap czyli film reklamowy. Nasze studio fotografii przy współpracy z innymi specjalistami wykonuje na najwyższym poziomie filmy reklamowe dla firm. Są to filmy służące do promocji i dokumentacji. Najczęściej wykonujemy je dla danego produktu, ale zdąża się ze filmujemy nowo otwartą placówkę czy przeprowadzamy wywiady. Wykonanie kreatywnego filmu dla produktu to coś co nas cieszy najbardziej, zwłaszcza jeżeli jest wyświetlany w telewizji. Z miłą częścią pokażemy Waszą placówkę z najlepszej strony i zachęcimy nowych pracowników do aplikowania lub tworząc film postaramy się zwiększyć sprzedaż. Zapraszamy do współpracy.

Studio fotografii produktowej 360 i 3D

Wykonujemy zaawansowane zdjęcia produktów w ruchu zaprezentowane w animacjach do umieszczenia na stronie internetowej. Nasze studio fotografii wykonuje zdjęcia z zakresu fotografii obrotowej w 360 stopniach oraz 3D. Jeżeli chcecie państwo pokazać Wasz produkt z każdej strony zapraszamy do współpracy. Fotografia obrotowa zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Mało firm decyduje się na taki zabieg, z powodu kosztów. Samodzielne wykonanie setki produktów w technologii obrotowej jest niemal niewykonalne z urządzenia kosztują minimum 30 tys. Złotych. My tym oczekiwaniom wychodzimy naprzeciw i oferujemy szybką realizację w opylanej cenie.

maszyna do krojenia sera studio fotografii produktowej packshot
fotografia produktowa wózków dla dzieci studio fotografii produktowej
studio fotografii produktowejstół drewniany wypełniany żywicą

Studio fotografii lotniczej

Nazywamy to fotografią wysokich lotów, dosłownie. W naszym studio fotografii wykonujemy zdjęcia lotnicze z drona i nie tylko, bo zdążyło się wykonywać nam zdjęcia z samolotu, dla lokalnego aeroklubu. Często wykonujemy zdjęcia lotnicze działek budowlanych i do dokumentacji z postępów prac inwestycyjnych, jak budowa dróg czy innych obiektów. Kolejnymi zdjęciami lotniczymi są ujęcia do filmów reklamowych, promując daną firmę wykonamy interesujące zdjęcia z lotu ptaka siedziby i nie tylko.

Studio fotografii biznesowej

Wszyscy potrzebują dobrych zdjęć biznesowych, ale nie wszyscy chcą pozować i być fotografowani, nasza w tym głowa, żeby każdy się czuł swobodnie na zdjęciach i wyszedł w trakcyjny sposób. Fotografując pracowników firmy staramy się ich rozluźnić rozmową i poznać ich bliżej i dopiero wykonać zdjęcie. Wiemy jak ważne jest pozytywne przedstawienie pracowników np. linii produkcyjnej, które będzie wybrukowane w katalogu. Najwięcej wykonujemy zdjęć w studio fotografii pojedynczym właścicielom biznesów, freelancerów, i przedsiębiorcom, którzy zaczynają swoją przygodę z biznesem. Najczęściej robimy takie zdjęcia w studio lub w plenerze.

Dobre studio fotografii

Posiadamy w pełni wyposażone studio fotografii lokalnej jak i mobilnej. Korzystamy tylko z najnowszego sprzętu, który daje najlepsze efekty. Aparaty, które posiadamy są dwóch producentów Canon oraz Sony. Nasze studio jest wyposażone w lampy firmy Quadralite. Posiadamy manekiny do fotografii odzieży typu duch „ghost” oraz mamy maszynę do fotografii obrotowej 360 – to była nasz największa inwestycja. Zakupiliśmy w pełni mobilne studio fotograficzne, z którym przyjeżdżamy do naszych klientów, kiedy gabaryty produktu nie pozwalają wysłać paczki.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii i filmów,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój u Ciebie.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

5/5 - (1 vote)