Fotografia reklamowa dla firm i sklepów

Profesjonalna fotografia reklamowa, skutecznie podniesie wyniki Twojej sprzedaży. W obecnych czasach masz dosłownie 3 sekundy, aby zainteresować klienta. Po tym czasie tracisz go i nie zarabiasz. Nie pozwól na to!

Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe packshot

Fotografia reklamowa

Zdjęcia do reklamy w kompozycji

Zdjęcia obrotowe 360°

Fotografia obrotowa 360 stopni i 3D

Zdjęcia ubrań

Zdjęcia odzieży duch i na płasko

Zdjęcia kosmetyków

Zdjęcia perfum i kosmetyków

Zdjęcia biżuterii

Fotografia biżuterii i zegarków

fotografia reklamowa elektroniki na ciekawym tle

Fotografia Reklamowa

kluczem do zwiększenia zysków

Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Wiele firm sprzedaje ten sam produkt? Wszystkie zdjęcia są podobne lub identyczne? Sprzedaż maleje, a konkurencja rośnie? Możemy to zmienić dzięki kreatywnej fotografii reklamowej. Wykonamy dla Was wspaniałe zdjęcia reklamowe do aukcji lub sklepu internetowego, które odróżnią Państwa od innych sprzedających. Zbudujemy ciekawą aranżację, zatrudnimy modeli i niecodziennie oświetlimy produkt, aby pokazać go z jak najlepszego i niecodziennego ujęcia. Nie jednokrotnie słyszeliśmy od naszych partnerów, że nasze zdjęcia bardzo im pomogły, a wygląd ich sklepu internetowego ożywił się i urozmaicił. Jeżeli oczekujecie państwo czegoś więcej od fotografii i zwieszonej sprzedaży prześlijcie nam swoje produkty, a my opracujemy scenariusz, wykonamy zdjęcia testowe i pomożemy Wam budować lepszy wizerunek w oczach klientów.

Jak odmienić zwykły produkt?

Profesjonalna fotografia reklamowa

 Jak w praktyce przemienić zwykły popularny produkt w atrakcyjny i pożądany przez klientów? To nie żaden sekret, robimy to od wielu lat. Pozwolę sobie opisać to na przykładzie. 

Załóżmy, że produktem jest popularny nawilżacz powietrza. Po wykonaniu standardowych zdjęć produktowych na białym tle wykonamy kilka innych ujęć. Zaproponujemy zdjęcie obrotowe oraz zdjęcia reklamowe w  aranżacji  w eleganckiej przestrzeni domowej. Wynajmiemy jasny przestronny apartament i wykonamy serię zdjęć z włączonym nawilżaczem. Zgasimy światło, pokażemy ja produkt wygląda w nocy. Wisienką na torcie jest zatrudnienie modelki i sfotografowanie jej w tym apartamencie używającej nawilżacza i cieszącej się z zakupu. Przedstawilibyśmy Panią relaksująca się na sofie, a na pierwszym planie nawilżacz wyrzucałby chmurę pary wodnej. Czy mamy odmieć Wasze produkty? 

pomysłowa fotografia reklamowa biżuterii

Film ze sposobami na lepszą fotografię reklamową. 

Dlaczego warto zlećić to nam?

Fotografia reklamowa dla firm

Od wielu lat zbieramy doświadczenie w tworzeniu fotografii reklamowych, tworząc plany zdjęciowe i szukając odpowiednich substancji i powierzchni do użytku przy zdjęciach. Korzystamy z kreatywnych i kamiennych teł, używamy wielu elementów aranżacji zebranych przez lata, a do zdjęć jedzenia często stosujemy wiele trików. To wszystko, aby sprostać państwa oczekiwaniom. Film widoczny obok pokazuje fragment naszej pracy przy układaniu kompozycji. 

Idealna fotografia reklamowa wymaga wiele przygotowań, doświadczenia i precyzyjnego oświetlenia. Te elementy tworzą efekt „wow” u odbiorcy i skłaniają go do zakupu.  Już dziś skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich produktach i o efekcie jaki chcesz uzyskać -my zajmiemy się resztą. Gotowy na zmianę? 

Do fotografii reklamowej w zalicza się:

Fotografia produktowa

Zareklamuj produkty w Internecie.

Sesja wizerunkowa

Zbuduj profesjonalny wizerunek

Fotografia kulinarna

Zaprezentuj swoje dania

Fotografia Nieruchomości

Zachwyć klientów apartamentem

Zachwyć klientów świetnymi zdjęciami i zwiększ sprzedaż

Już teraz otrzymaj ekspresową i bezpłatną wycenę Twoich zdjęć reklamowych. Zostaw numer, a my oddzwonimy. 

Szybki kontakt
Oddzwaniamy zazwyczaj do 60 minut

PORTFOLIO

Nasza fotografia reklamowa

Zawsze staramy się zrobić zdjęcia, które zaskoczą naszych kontrahentów. Fotografia reklamowa naszym wykonaniu:

Fotografia reklamowa jedzenia i napoi

Apetyczne zdjęcia reklamowe są kluczem do sukcesu. Rozwiń swój biznes z nami.

Fotografia reklamowa produktów i usług

Kreatynie zaprezentujemy Wasze produkty wszelakiego rodzaju. Podejmiemy się wyzwań.

Zajęcia reklamowe z modelami

Różnorodna fotografia reklamowa z modelami i zwierzętami. Zareklamujemy dosłownie wszystko.

Fotografia reklamowa dla firm

Fotografujemy lokalne biznesy, które chcą zyskać na popularności i przyciągnąć nowych klientów. 

Prosta współpraca
1. Skontaktuj się z nami

Powiedz jakich zdjęć potrzebujesz. Przedstawimy pomysły, ustalimy cenę i czas realizacji.

2. Dostarcz produkty

Nie musisz osobiście, oszczędź swój czas i wyślij je do nas kurierem. Posiadamy też mobilne studio.

3. Robimy zdjęcia

Fotografujemy produkty zgodnie z ustaleniami, retuszujemy zdjęcia i wysyłamy do akceptacji.

4. Odsyłamy Towar

Odsyłamy produkty i przekazujemy prawa do zdjęć. Zaczynamy stałą współpracę.

Fotografia reklamowa cennik:

Produkty w aranżacji

Stworzenie aranżacji + pełny retusz. 

do 10 zdjęć – 65 zł
11 – 40 zdjęć – 50 zł
41-99 zdjęć – 40 zł

Zdjęcia z modelami

Sesja w plenerze lub studio + pełny retusz.

do 10 zdjęć – 60 zł
11-49 zdjęć – 50 zł
50-99 zdjęć – 45 zł

Podane ceny to ceny brutto za wykonanie zdjęcia.
Opcjonalne koszty: zakup elementów aranżacji, wynajęcie modela lub apartamentu. 
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000 × 3000 px w formacie JPG.

0

Wykonanych zdjęć

0 +

Zakończonych zleceń

0 %

Zadowlonych klientów

0

Lat w branży

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj darmową wycenę na interesujące fotografie reklamowe, które poprawią wyniki waszej sprzedaży. Napisz, a indywidualnie przygotujemy  ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Fotografia reklamowa produktu

Jeżeli nie jesteście państwo Coca Colą, niestety musicie przekonać swoich odbiorców właśnie zdjęciami. Życie w internecie jest bardzo szybkie, stron i sklepów setki, a czasu na przekonanie klienta do siebie jeszcze mniej –  ułamek sekundy. Jeżeli nie macie państwo wybitnych fotografii reklamowych skazujecie się na niższą sprzedaż i problemy w firmie. Zaradzimy temu, dzięki dużemu doświadczeniu  fotografii reklamowej produktu w aranżacji, z udziałem zwierząt lub ludzi. Każda firma potrzebuje dobrych zdjęć reklamowych, nie ma wyjątków nieważne czy macie państw firmę usługową, czy sprzedajcie produkty fizycznie. Stworzymy wspaniałe zdjęcia na stronę lub do mediów społecznościowych, które zachwyca klientów. 

Dobry fotograf reklamowy

Czy jesteśmy najlepsi? Nie. Czy jesteśmy najtańsi? Nie wiadomo. Naszą zaletą w studio fotografii reklamowej jest: 1. szybki czas realizacji, który wynosi w przypadku zdjęć na białym tle do 3 dni roboczych, a w przypadku aranżowanych zaledwie 7 dni. 2. Dobry poziom zdjęć, który idzie w parze z inwestycją. Oczywiście życzymy sobie klientów gotowych zainwestować w aranżację produktu setki złotych, wtedy efekt będzie oszałamiający. 3. Rozsądna cena. 40 zł za pojedyncze reklamowe np. koca ułożonego za dwóch tłach w różnych odcieniach pasujących do produkt i zestawem kwiatów i innymi obiektami to uważamy świetna cena. Zależy nam na jakości zdjęć, a nie na przyjęciu każdego zlecenia. Lubimy podejmować się trudnych tematów zdjęciowych i niekiedy fotografia reklamowa może być droższa. Poziom Waszej inwestycji odzwierciedla poziom jakości zdjęć. 

Studio fotografii reklamowej

Działamy lokalnie i globalnie. Czasem wykonujemy zdjęcia reklamowe dla osób znad morza, a tydzień później z Bieszczad. To wspaniała praca. Studio fotografii reklamowej produktów i usług. Nasze studio wykonuję zdjęcia reklamowe dla właścicieli restauracji, czyli zdjęcia jedzenia i napojów alkoholowych. Dla film z całej polski wykonujemy aranżacyjne zdjęcia reklamowe wszelakich rzeczy od kolczyków po zasłony i pergole tarasowe. Dbamy o wygląd produktów. Czyścimy je przed sfotografowaniem i pozbywamy się kurzu pędzlem antystatycznym.

5/5 - (16 votes)