Zdjęcia biżuterii • Fotografia jubilerska

Realizujemy profesjonalnie zdjęcia biżuterii w szerokim zakresie, od małych pierścionków po duże bransolety i złożone naszyjniki. Nasze zdjęcia to wysokiej jakości fotografia biżuterii, dbamy o detale i powtarzalność.

Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe packshot

Fotografia reklamowa

Zdjęcia do reklamy w kompozycji

Zdjęcia obrotowe 360°

Fotografia obrotowa 360 stopni i 3D

Zdjęcia ubrań

Zdjęcia odzieży duch i na płasko

Zdjęcia kosmetyków

Zdjęcia perfum i kosmetyków

Zdjęcia biżuterii

Fotografia biżuterii i zegarków

dobre zdjęcia biżuterii np. kolczyków złotych i srebrnych fotografia jubilerska dla sklepów

Eleganckie zdjęcie biżuterii

Zdjęcia biżuterii to dosłownie perłowa wisienka na torcie fotografii produktowej. Pełna zbliżeń i precyzji potrafi nadać produktom wręcz magicznego blasku i charakteru. Standardy rynkowe z tej kategorii są najwyższe i kupujący oczekują wspaniałych prawie „graficznych” zdjęć biżuterii dlatego przykładamy ogromne starania podczas retuszu. Sfotografowanie produktu to jedynie 40% sukcesu pozostałe 60% to praca w photoshopie. Retuszujemy wszelkie niedoskonałości i dodajemy charakteru elementom metalowym czy kamieniom szlachetnym. Działamy zdalnie dla dużych film ogólnopolskich oraz lokalnych jubilerów w Polsce. Skontaktuj się z nami.

fotografia jubilerska zestwów z brylantami i kryształami zdjęcia biżuterii dla sklepów

Reklamowe zdjęcia biżuterii

Wykorzystanie biżuterii w reklamie wiąże się z bardziej kreatywnym i poważnym stylem fotografowania, – uwielbiamy go. Odejście od standardowych ram w fotografii reklamowej biżuterii otwiera szeroko horyzont możliwości. Zamiast żmudnie fotografować biżuterię, na białym tle wykorzystamy dla Ciebie ciekawe tła i aranżacje z żywych rośli, tkanin i kartonu. Kilka przykładów niebanalnych zdjęć reklamowych biżuterii. Pierścionek sfotografowany ze wstążką pośrodku, pierścionki ułożone na czarnej kleksie z kroplami wody. Obrączki na słoneczniku czy innych kwiatach. Bransoletę można zawinąć na brystol. Kolczyki na liść i dodać kilka kropli wody. Wspaniale prezentują się zdjęcia złotej biżuterii na czarnym tle z czarnym piaskiem. Perły wspaniale wyróżnią się na czarnym tle a kolczyki najlepiej pokazać na modelce, ale o tym poniżej.

Zdjęcia biżuterii na modelce

Dla firm chcących najwyższego poziomu sprzedaży oferujemy możliwość sfotografowania biżuterii na żywej modelce lub modelu. To wspaniale odwzorowuje skalę produktu względem ciała. Często produkty na białym tle są w powiększeniu i np. kolczyki wydają się większe niż w rzeczywistości, aby uniknąć rozczarowania, wykonamy dla Państwa serię zdjęć biżuterii na modelce, które zaprezentują produkt od najlepszej strony. Piękno modelki i jej uśmiech jedynie doda animuszu produktowi i podbije jego wartość. Dysponujemy szeroką bazą modelek, będziecie państwo mogli wybrać modelkę do sesji. Przed całą sesją ustalimy scenariusz i wykonam dla państwa zdjęcie testowe. Wykonujemy zdjęcia na modelach w eleganckich wnętrzach apartamentów, hotelach i w plenerze wedle państwa gustu lub potrzeb, dostosujemy się a sami chętnie zaproponujemy kilka rozwiązań. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem i kontaktu z nami.

zdjęcia biżuterii kolczyki rubinowe na białym tle fotografia biżuterii damskiej

PORTFOLIO

Profesjonalne zdjęcia biżuterii naszyjników, kolczyków, pierścionków, obrączek, bransoletek:

Fotografia biżuterii zdjęcia zegarków

Wykonujemy najczęściej zdjęcia biżuterii zegarków spośród wszystkich produktów jubilerskich. Nie tylko zdjęcia produktowe, ale również zdjęcia aranżacyjne czy na łonie natury. Jeżeli zależy Państwu na świetnym stosunku ceny do jakości to zapraszamy. Fotografia biżuterii dla sklepów internetowych. Wykonujemy zdjęcia ostre w pełnym zakresie i dbamy o wysokiej jakości obróbkę cyfrową zegarków w photoshopie.

Zdjęcia biżuterii zestaw naszyjnik kolczyki

Prosta współpraca
1. Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się, opowiedz o produktach, a my przygotujemy szybko wycenę i zorganizujemy darmową sesję testową. Powiedz jaki efekt chcesz uzyskać, a my zajmiemy się resztą. 

2. Wyślij produkty

Wygodnie możesz spakować produkty i nam wysłać, ustalimy wszystko telefonicznie oraz mailowo. Nasz kurier może odebrać paczkę od Was. W przypadku ciężkich przedmiotów dojedziemy z mobilnym studiem!

3. Robimy zdjęcia

Po ustaleniu szczegółów wykonamy zdjęcia testowe, a po waszej akceptacji  sfotografujemy pozostałe produkty. Gotowe i wyretuszowane zdjęcia otrzymacie do 3 dni roboczych. 

4. Stała współpraca

Kiedy zakończymy sesję wysyłamy zdjęcia oraz umowę z prawami do wykorzystania. Wystawiamy fakturę. Odsyłamy paczkę i pozostajemy w stałym kontakcie, aby móc dalej rozwijać wasz biznes.

Zdjęcia biżuterii cennik

Na ekspozytorze

Z jasnym tłem bez wycinania.
Podstawowy retusz.

do 10 zdjęć – 30 zł
11-30 zdjęć – 25 zł
31-100 zdjęć – 20 zł

Premium

Zaawansowane zdjęcia z odbiciem
i białym tłem. Pełny retusz.

do 10 zdjęć – 45 zł
11-30 zdjęć – 40 zł
31-100 zdjęć – 35 zł

W aranżacji

Biżuteria w kreatywnej aranżacji.
Pełny retusz.

do 10 zdjęć – 60 zł
11-30 zdjęć – 50 zł
31-100 zdjęć – 40 zł

Na modelce

Zdjęcie biżuterii na modelce
z pełnym retuszem. 

do 10 zdjęć – 70 zł
11-30 zdjęć – 60 zł
31-100 zdjęć – 50 zł

Wszystkie ceny to ceny brutto.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000 × 3000 px w formacie JPG.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych zdjęć biżuterii,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój produkt.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

4/5 - (2 votes)