Kreatywna

Fotografia Produktowa • Zdjęcia produktowe Packshot

Nowoczesna fotografia produktowa – sprzedawaj więcej dzięki idealnie przygotowanym fotografiom produktowym. Od 8 lat dzięki naszym zdjęciom pomagamy innym firmą się rozwijać. Tworzymy estetyczne zdjęcia produktowe do aukcji internetowych np. Allegro oraz do użycia w sklepach internetowych. Z naszymi zdjęciami rozwiniesz biznes. Zaczynamy?

Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe packshot

Fotografia reklamowa

Zdjęcia do reklamy w kompozycji

Zdjęcia obrotowe 360°

Fotografia obrotowa 360 stopni i 3D

Zdjęcia ubrań

Zdjęcia odzieży duch i na płasko

Zdjęcia kosmetyków

Zdjęcia perfum i kosmetyków

Zdjęcia biżuterii

Fotografia biżuterii i zegarków

Fotografia produktowa rożka dla dzieci. Zdjęcia produktowe pościeli dziecięcej i zabawek

Fotografia produktowa dla sklepów • Packshot

Wykonamy estetyczne fotografie produktowe na aukcje w serwisach t.j. Allegro, Olx, Amazon, eBay itp.  Fotografujemy produkty w powtarzalny sposób, gwarantując identyczny wygląd produktów w  Waszym sklepie internetowym. Państwa produkty będą tych samych rozmiarów oraz proporcji. Otrzymacie państwo zdjęcia gotowe do publikacji oraz do druku. Zazwyczaj na stuprocentowym białym tle lub na życzenie bez tła w formie PNG, lub innym np. szarym tle – dopasując się do państwa estetyki istniejącego sklepu internetowego – Fotografia produktowa szyta na miarę. 

Czy wiesz, że...

Aż 78% osób kupuje na podstawie samych zdjęć ?

Fotografia produktowa i zdjęcia packshot pomogą w zwiększeniu sprzedaży. Aż 87% osób kupuje na podstawie samych zdjęć. Klienci kupują pod wpływem emocji wywołanych dobrym zdjęciem, dlatego warto to  wykorzystać i  zamówić wyśmienite zdjęcia produktowe.
Dobre zdjęcia, oznaczają dobrą sprzedaż! Nie ważne jak wspaniały jest Wasz produkt, bez dobrej prezentacji, nie osiągniecie zamierzonych rezultatów. Staramy się fotografować tak, aby produkt wyglądał lepiej, niż w rzeczywistości. Będzie idealny!

Najczęściej wykonujemy zdjęcia produktowe: odzieży i butów, kosmetyków, świec, miodów, szkła i butelek, elektroniki, biżuterii i zegarków, suplementów, mebli i krzeseł, szali i apaszek, zabawek, produktów spożywczych, mydeł, akcesoriów dla zwierząt, galanterii i torebek, tuszy i drukarek, kołder i pościeli, artykułów szkolnych etc.

packshotowa fotografia produktowa sterylizatora do rak na białym tle. zdjęcia produktowe do sklepu
z szybkim terminem realizacji

Wykonujemy fotografie produktowe typu:

1.

PACKSHOT

Zdjęcia produktowe z białym tłem

kulinarna fotografia produktowa maty pod talerze. Zdjęcia reklamowe packshot na aukcje.

Zdjęcia packshotowe to najpopularniejszy temat naszej pracy. Jest to fotografia produktowa na białym lub przezroczystym  tle. Otrzymane zdjęcia gotowe są do wykorzystania w sklepie internetowym lub serwisach aukcyjnych jak Allegro i Amazon. Cennik packshot jest niski i w zasięgu każdego. Wykonujemy jeszcze zdjęcia obrotowe, czyli packshot 360 stopni. Są to ruchome zdjęcia produktów dla sklepów internetowych. Wprawimy w ruch Twoje statyczne zdjęcia i sprawimy, że klienci będą mogli je zobaczyć z każdej strony. Wykonujemy packshoty ubrań, kosmetyków i baterii.  Fotografujemy różnorodną biżuterię: kolczyki, pierścionki, bransoletki, zegarki, naszyjniki i wiele więcej. 

kulinarna fotografia produktowa maty pod talerze. Zdjęcia reklamowe packshot na aukcje.
zdjęcia świecy z owocami fotografia produktowa Częstochowa i okolice
2.

ARANŻACJE

Zdjęcia produktowe w aranżacji

zdjęcia świecy z owocami fotografia produktowa Częstochowa i okolice

Zaprezentujemy Wasz produkt w aranżacji podnoszącej atrakcyjność. Sam produkt na białym tle to często za mało. Wykonamy dla państwa interesujące fotografie produktowe w kompozycji. Mogą to być elementy tego produktu lub inne pasujące do niego. Dla przykładu:

  • Fotografując powidło śliwkowe, sfotografujemy słoik w kompozycji z kilkoma ułożonymi śliwkami dla podbicia atrakcyjności.
  • Fotografując świecę stworzymy scenerię złożoną z esencji mieszanki zapachowej np. jabłka i cynamonu. 

Takie zdjęcia zwiększają konwersję sprzedaży i wyróżniają państwa z tłumu sprzedających. Przygotujemy dla Was kilka propozycji do wyboru. 

3.

Z MODELAMI

Zdjęcia produktowe z modelami i zwierzętami

Zdjęcia produktowe z modelką do sklepu internetowego

Jakie zdjęcia produktowe są najlepsze? Które przyciągają największą uwagę? To zdjęcia produktowe z modelami. Uśmiechnięta modelka używająca waszego produktu zdecydowanie poprawi odbiór i zbuduje pozytywne wrażenie z produktem i całą marką. Firmom najbardziej wymagającym polecamy ten rodzaj zdjęć. Zdecydowanie posiadają największą skuteczność i spośród aukcji na Allegro Państwa produkty będą się wyróżniać. Modele są idealni do reklamowania ubrań, kosmetyków i biżuterii oraz przedmiotów używanych przez nich samych. 

Serwis Amazon wprowadził obowiązek dodawania zdjęć kompozycyjnych kierując się zwiększeniem zysków prowizyjnych. Bierz przykład z Amazona i zamów u nas zdjęcia z modelami dla swoich aukcji i sklepu internetowego. 

Zdjęcia produktowe z modelką do sklepu internetowego
Umów darmową sesję testową nawet za 3 dni!

Skontaktuj się, opisz nam swoje produkty i umów termin sesji. 

Oddzwaniamy zazwyczaj do 30 minut

PORTFOLIO

Nasze zdjęcia produktowe

Fotografia produktowa Elektroniki i RTV

Fotografia produktowa biżuterii: Naszyjniki, kolczyki, pierścionki

Fotografia produktowa: odzież, ubrania i buty.

Fotografia odzieży typu duch "ghost"

Zdjęcia packshotowe: Kołdry, pościele, poduszki, oraz artykuły dla dzieci

Fotografia produktowa Galanterii

HIT

Zdjęcia obrotowe 360 stopni

Ruch, dynamika, oryginalność to cechy, które charakteryzują zdjęcia obrotowe w 360 stopniach lub 3D. Takie zdjęcia pozwalają rozwiać wszelkie wątpliwości przez klientów i nawet  dwukrotnie zwiększają sprzedaż. Świadczy o tym wykorzystanie tego typu zdjęć przez największe marki na świecie. Stań się innowacyjny w twojej okolicy i zleć nam zdjęcia obrotowe. Otrzymasz gotowe animacje do umieszczenia na sklepie i aukcjach. 

zdjęcia obrotowe 360 stopni, fotografia produktowa 360 na białym tle

Zdjęcia u nas czy u Was?

Jeżeli sprzedajesz małe produkty, możesz wysłać je nam wygodnie, kurierem. Natomiast, jeżeli sprzedajesz duże, ciężkie produkty, których nie da się przez transportować do studia -  przyjedziemy do Twojej firmy. Dysponujemy dużym mobilnym studiem, tłami i oświetleniem, dzięki czemu fotografowanie w terenie nigdy nie stanowi problemu.

Darmowe zdjęcia testowe

Przed rozpoczęciem współpracy wykonamy dla Ciebie nieodpłatne zdjęcia testowe. Zaakceptowana  fotografia produktowa rozpoczyna właściwą realizację całej serii produktów. 

Nie znalazłeś zdjęć, jakich potrzebujesz?

Ale je mamy! Nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkich rodzajów zdjęć, które wykonaliśmy przez 8 lat pracy. Jeżeli nie znalazłeś produktu zbliżonego do twojego nic się nie dzieje. Napisz do nas a wyślemy Ci przykład na email. Proszę uwierzyć, że sfotografowaliśmy już dosłownie wszystko. 

Fotografia produktowa Cennik:

Uproszczony cennik fotografii produktowych, pełny cennik znajdziesz w górnym menu

Standardowe

Bez wycinania na jednolitym tle.
Podstawowy retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 25 zł
11-30 zdjęć – 20 zł
31-100 zdjęć –  15 zł
101-200 zdjęć – 10 zł

Premium

Wycięte i osadzone na białym tle.
Pełny retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł
101-200 zdjęć – 15 zł

Aranżacje

Produkt w kreatywnej aranżacji z pełnym retuszem. 

do 10 zdjęć – 65 zł
11 – 40 zdjęć – 50 zł
41-99 zdjęć – 40 zł

Z modelami

Sesja w studio lub plenerze z modelem. Pełny retusz. 

do 10 zdjęć – 60 zł
11-49 zdjęć – 50 zł
50-99 zdjęć – 45 zł

Cenny brutto.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000x3000px w formacie jpg.

Prosta współpraca
1. Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się, opowiedz o produktach, a my przygotujemy szybko wycenę i zorganizujemy darmową sesję testową. Powiedz jaki efekt chcesz uzyskać, a my zajmiemy się resztą. 

2. Wyślij produkty

Wygodnie możesz spakować produkty i nam wysłać, ustalimy wszystko telefonicznie oraz mailowo. Nasz kurier może odebrać paczkę od Was. W przypadku ciężkich przedmiotów dojedziemy z mobilnym studiem!

3. Robimy zdjęcia

Po ustaleniu szczegółów wykonamy zdjęcia testowe, a po waszej akceptacji  sfotografujemy pozostałe produkty. Gotowe i wyretuszowane zdjęcia otrzymacie do 3 dni roboczych. 

4. Stała współpraca

Kiedy zakończymy sesję wysyłamy zdjęcia oraz umowę z prawami do wykorzystania. Wystawiamy fakturę. Odsyłamy paczkę i pozostajemy w stałym kontakcie, aby móc dalej rozwijać wasz biznes.

Zaufali nam:

studio fotografii produktowej opinie

Opinie z google:

Kilka opinii z Google.  Nasza średnio ocen to 5.0

5/5

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii produktowych,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój produkt.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Zdjęcia packshotowe - czyli fotografia opakowań produktów na białym tle

Zdjęcia pacskhotowe z angielskiego na nasz to po prostu zdjęcia produktowe. A dokładniej? Chodzi o przedstawienie produktu w opakowaniu. W jego surowym stanie, jaki otrzymamy. Po czasie dopiero weszły zdjęcia produktów z wielu stron. Przy tym jak rozwiną się rynek e-commerce w ostatnich latach nie można pozostać obojętnym. Po pierwsze coraz więcej osób na świecie ma internet niebawem nawet 6 miliardów osób to daje ogromne możliwości sprzedaży np. na Amazon swoich produktów na cały świat. Warto zainwestować w packshoty. Jeżeli już prowadzisz taki biznes to wiesz jak ogromny wpływ na sprzedaż ma zdjęcie produktu. Zleć nam wykonanie profesjonalnych zdjęć produktowych do swojego internetowego.

Zdjęcia produktowe cennik

Wszystko pięknie, ale ile to kosztuje Panie Dawidzie? Odpowiem szczerze – niewiele. Przy tym jak wiele można zyskać zamawiając zdjęcia u nas, a nie wykonywać tego samemu. Koszt za proste zdjęcie na białym tle przy dużej ilości może wynieść nawet 12/zł szt. brutto. Przy mniejszych ilościach 20 zł szt./brutto. Przy zaawansowanych zdjęciach koszt może być większy. Zdjęcia produktowe cennik i szybki termin realizacji. Rozwiń swoją firmę z nami.  

5/5 - (16 votes)