Zdjęcia kosmetyków i perfum

Oryginalne zdjęcia kosmetyków i perfum. Stworzymy interesujące aranżacje dla Waszych produktów ora przygotujemy kosmetyki do sprzedaży w sklepie internetowych i aukcjach jak allegro czy Amazon. Robimy niecodzienne zdjęcia, które zaskakują odbiorców. Zamów sesję kosmetyków dla Twojej marki. 

Fotografia produktowa

Zdjęcia produktowe packshot

Fotografia reklamowa

Zdjęcia do reklamy w kompozycji

Zdjęcia obrotowe 360°

Fotografia obrotowa 360 stopni i 3D

Zdjęcia ubrań

Zdjęcia odzieży duch i na płasko

Zdjęcia kosmetyków

Zdjęcia perfum i kosmetyków

Zdjęcia biżuterii

Fotografia biżuterii i zegarków

zestaw butelka z opakowaniem kosmetyków studio fotografii zdjęcia kosmetyków

Zdjęcia kosmetyków i perfum dla firm

Zapraszamy do stałej współpracy producentów, hurtowników i sprzedawców kosmetyków i perfum. Stworzymy piękne powtarzalne zdjęcia Państwa produktów. Zdjęcia kosmetyków z tej samej serii zachowają identyczny wygląda, proporcje oraz rozkład cieni czy kolor produktu. Dbamy o profesjonalny wizerunek produktów w sklepie internetowym. Wykonujemy proste zdjęcia produktowe kosmetyków na białym tle oraz zaawansowane zdjęcia aranżowane kosmetyków w różnych stylach: z kamieniami, z liśćmi, z kwiatami, leśny z mchem, z owocami, w wodzie, z owocami, modernistyczny z czarnym piaskiem etc. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolną aranżację, jakiej państwo oczekujecie. 

Zdjęcia kosmetyków do sklepu internetowego

Specjalizujemy się w fotografii packshotowj, czyli zdjęć kosmetyków na białym jednolitym tle w elegancko wyeksponowanym produktem pośrodku. Tworzymy takie zdjęcia na potrzeby sklepów internetowych oraz serwisów aukcyjnych Jak Allegro. Jak wygląda współpraca? Współpracujemy z firmami z całej polski, paczki z kosmetykami przyjmujemy kurierem, przygotowujemy kosmetyki do fotografowania, dbamy o to by nie było na nich kurzu i były prawidłowo oświetlone w naszym studio. Fotografujemy, szparujemy i retuszujemy, na życzenie dodajemy cień i tak przygotowane zdjęcie kosmetyku wysyłamy klientowi do oceny. Po akceptacji przystępujemy do sfotografowania pozostałych produktów. Posiadamy duże moce przerobowe jesteśmy w stanie sfotografować kilka set produktów dziennie. Zdjęcia dostarczamy w formacie jpg w jakości i rozdzielczości gotowej do publikacji w internecie. Zapraszamy do współpracy. 

fotografia produktowa nowy sącz kosmetyki krem z kolorowym tle zdjecie reklamowe na stronę internetową

Zdjęcia kosmetyków w aranżacji

Czas na coś eleganckiego! Wykonamy dla Was wspaniałe i kreatywne zdjęcia kosmetyków w aranżacji. Jeżeli Wasza sprzedaż stanęła lub startujecie z biznesem pomożemy Wam wyróżnić się na szerokim rynku kosmetycznym. Sprawimy, że nasze zdjęcia zwiększą Wam sprzedaż a klienci na dłużej zapamiętają Waszą markę. Powołując się na przykład współpracy z marką Moistry, dla której wykonaliśmy zdjęcia packshotowe i aranżowane co pozytywnie wpłynęło na wyniki sprzedaży, chcemy zaproponować państwu taki sam zadowalający efekt. Przygotujemy listę aranżacji, które będą pasować tematycznie do Waszego produktu, a po wybraniu kilku pomysłów zrealizujemy je na Państwa produktach. Dla marki Moistry wykonaliśmy np. serię zdjęć aranżowanych w stylu leśnym dla całej serii produktów. Kremów, serum i pianki. Fotografujemy wszystkie produkty, szminki, cienie, pędzle, płatki, gąbki, lakiery, kredki itp. 

fotografia produktowa nowy sącz kosmetyki krem z kolorowym tle zdjecie reklamowe na stronę internetową
dobra fotografia produktowa Wrocław - zdjęcia produktowe kosmetyków

Zdjęcia kosmetyków z modelami

Dlaczego warto wykonać sesję produktową kosmetyków z modelką lub modelem? 1. Zdjęcia z modelem zwiększają sprzedaż – szczęśliwa modelka trzymająca Wasz produkt bezie tworzyła wizję szczęścia w umysłach klientów, przez co więcej, osób kupi produkt. 2. Lepszy wizerunek i zaufanie – Duże marki cyklicznie zamawiają sesję dla swoich produktów, zróbcie to samo i wskoczcie na ten sam wysoki poziom marketingowy. My wszystkim się zajmiemy. Jak wygląda sesja? Przesyłam listę dostępnych modelek, państwo decydujcie. Wybieracie z przesłanej przez nas listy odpowiedni apartament i realizujemy sesję. Wcześniej omawiamy scenariusz i rozpisujemy ogólny zarys ujęć. Realizujemy zdjęcia, a po sesji retuszujemy i wysyłamy państwu do akceptacji, wdrażamy poprawki i przekazujemy zdjęcia i prawa do wykorzystania ich w internecie. Zaczynamy? 

PORTFOLIO

Profesjonalne zdjęcia kosmetyków i perfum

Zdjęcia perfum

Przedstawiamy kilka próbek naszej pracy w zakresie fotografii perfum. Jeżeli oczekujecie państwo pięknych i kreatywnych zdjęć perfum zapraszamy do kontaktu. Z pewnością któryś z pomysłów przygotowanych dla Waszej marki państwu się spodoba i nawiążemy współprace. Zdjęcia perfum wykonujemy również w aranżacjach oraz z modelami. Perfumująca się modelka z szerokim uśmiechem na pewno będzie wspaniałą reklamą dla Waszej marki. 

Prosta współpraca
1. Zadzwoń lub napisz

Skontaktuj się, opowiedz o produktach, a my przygotujemy szybko wycenę i zorganizujemy darmową sesję testową. Powiedz jaki efekt chcesz uzyskać, a my zajmiemy się resztą. 

2. Wyślij produkty

Wygodnie możesz spakować produkty i nam wysłać, ustalimy wszystko telefonicznie oraz mailowo. Nasz kurier może odebrać paczkę od Was. W przypadku ciężkich przedmiotów dojedziemy z mobilnym studiem!

3. Robimy zdjęcia

Po ustaleniu szczegółów wykonamy zdjęcia testowe, a po waszej akceptacji  sfotografujemy pozostałe produkty. Gotowe i wyretuszowane zdjęcia otrzymacie do 3 dni roboczych. 

4. Stała współpraca

Kiedy zakończymy sesję wysyłamy zdjęcia oraz umowę z prawami do wykorzystania. Wystawiamy fakturę. Odsyłamy paczkę i pozostajemy w stałym kontakcie, aby móc dalej rozwijać wasz biznes.

Zdjęcia kosmetyków cennik

Packshotowe

Zdjęcia na białym tle z odbiciem.
Pełny retusz.

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł

W aranżacji

Kosmetyk w kreatywnej aranżacji.
Pełny retusz.

do 10 zdjęć – 65 zł
11-30 zdjęć – 50 zł
31-100 zdjęć – 40 zł

Na modelce

Zdjęcie kosmetyku z modelką
z pełnym retuszem. 

do 10 zdjęć – 70 zł
11-30 zdjęć – 60 zł
31-100 zdjęć – 50 zł

Wszystkie ceny to ceny brutto.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000 × 3000 px w formacie JPG.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych zdjęć kosmetyków,  dzięki którym klienci, kupią właśnie Twój produkt.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

5/5 - (1 vote)