Profesjonalna

Fotografia eventowa Kraków. Fotograf eventowy na konferencję

Organizujecie event w krakowie i szukacie fotografa, który stworzy dla Was dobrą fotorelację z wydarzenia? Doskonale trafiliście, zajmuję się fotografią eventową na terenie całej polski –  Zapraszam.

Profesjonalny i

Dobry fotograf na event i konferencje Kraków

Oferujemy stworzenie profesjonalnej fotorelacji z eventu, targów lub konferencji. Weźmiemy pod uwagę wszystkie państwa uwagi i stworzymy reportaż na wysokim poziomie. Jako dobre studio fotografii Uwzględniamy wszystkie wydarzenia w naszej pracy od benefisów, głównych wystąpień, fajerwerków po networking i ludzie rozmowy i sesje fotograficzne. Stworzymy wyjątkową opowieść, fotografując głównych występujących publiczność, atrakcje oraz wszystko, co będzie częścią państwa wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

fotografia eventowa kraków i Warszawa fotograf na event

Fotograf eventowy Kraków, jakiego wybrać?

Czy wyróżnia się dobry fotograf eventowy? Przede wszystkim  jest niezauważalny, pracuje w cieniu i nie rzuca się w oczy. Czasami zdąży się, że sytuacja, w której trzeba podejść pod scenę lub stanąć na scenie za prelegentem, ale są to dosłownie chwile. W swoim doświadczeniu mieliśmy tak kilka razy. Zdjęcie występującego prelegenta czy prezesa firmy z widokiem na pełną salę to zdjęcie pożądane przez wielu mówców. Kolejną cechą jest umiejętność uchwycenia emocji oraz lokacji w interesujący i kreatywny sposób. Na scenie nie zawsze wiele się dzieje. Mówcy występują pojedynczo, to sprawia, że należy się skupić na emocjach gestykulacji, ciekawej mimice. Zawsze udawało nam się to osiągnąć. Bardzo chętnie fotografujemy zainteresowanych i zaangażowanych uczestników konferencji podczas prelekcji oraz podczas przerw. Na koniec miejsca: ujęcie pełnej Sali w blasku reflektorów jest pożądanych efektem, aby pokazać wyniosłość wydarzenia, z chęcią zrobimy takie zdjęcia dla Państwa.

Jakie wydarzenia możemy dla państwa sfotografować?

Imprezy firmowe

Zdjęcia z imprez firmowych i zamkniętych bankietów uroczystości.

Konferencje i Szkolenia

Tworzymy fotoreportaże ze szkoleń i konferencji

Targi, pokazy

Zdjęcia z targów, z różnego rodzaju pokazów i prezentacji dla firm.

Wyjazdy integracyjne

Organizujecie imprezę wyjazdową, integracyjną? Chętnie Was sfotografujemy.

koncerty

Koncerty i wydarzenia kulturowe, które warto utrwalić na fotografiach.

Fotograf Eventowy Kraków

Sfotografujemy państwa wydarzenie w Krakowie lub całym województwie mazowieckim. Fotografujemy imprezy firmowe, bale, bankiety, wyjazdy integracyjne, Konferencje, szkolenia, zloty, targi, pokazy, otwarcia obiektów, koncerty, imprezy masowe i prywatne. W naszej pracy stawiamy na dyskrecje oraz świetne zdjęcia pełne emocji i profesjonalnego wyglądu. Osoby występujące na scenie będą wyglądały należycie a ogólny ton reportażu, będzie na odpowiednio wyniosłym poziomie. Słuchamy naszych klientów i fotografujemy wszystkie ważne punkty i tworzymy zdjęcia do dokumentacji, dla sponsorów. Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem z najwyższej półki. Inwestujemy w sprzęt i różne obiektywy, aby sprostać wszystkim zadaniom. Zdjęcia z drona również nie są problemem. Sami w sobie jesteśmy bardzo komunikatywni, zawsze uśmiechnięci, pełni energii nawet po 8 godzinach zdjęć, bo kochamy, to co robimy. Jesteśmy młoda i energiczną grupą przyjaciół współpracujących na korzyść naszych zleceniodawców. 

Zapytaj o wolny termin na Twoje wydarzenie. Zamów najlepsza obsługę fotograficzną i ciesz się profesjonalnymi fotografiami efektowymi.

Otrzymaj ekspresową wycenę Twoich zdjęć, napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej.

PORTFOLIO

Fotografia eventowa Kraków galeria zdjęć:

Fotografia eventowa cennik

Aby, w pełni określić cenę za fotorelację musimy poznać lokację, liczbę godzin pracy oraz liczbę zdjęć, jaką chcecie państwo otrzymać. Przykładowo Całodzienny reportaż (6-7 h) to koszt 2000 zł liczba zdjęć to do 200 sztuk.
Średni koszt jednej godziny to 350 zł. 
Prosimy o telefon i indywidualnie przygotujemy ekspresowo dla państwa wycenę.

Zaufali nam:

współpraca z fotografem

Napiszcie do nas już dziś i skorzystajcie z naszego doświadczenia, i otrzymajcie wycenę na profesjonalne zdjęcia eventowe. Napisz, a indywidualnie przygotujemy  ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

5/5 - (15 votes)