Fotografia produktowa Częstochowa zdjęcia reklamowe Packshot

Ekonomiczna fotografia produktowa Częstochowa. Tworzymy zdjęcia produktowe dla firm i przedsiębiorstw. Przygotowujemy zdjęcia do druku i użytku w internecie (aukcje). Zdjęcia otrzymacie państwo 3 dni po sesji i będą gotowe do publikacji. Zapraszam do oferty. 

Nasze najpopularniejsze usługi fotograficzne w Częstochowie:
fotografia produktowa Częstochowa krzesła materiałowe wielokolorowe na białym tle
Fotografia produktowa

Fotografia produktowa Częstochowa Packshot

Tanie zdjęcia produktowe dla zaczynających biznesów. Zapraszamy wszystkie firmy, które chcą niewielkim kosztem zyskać bardzo wysokiej jakości zdjęcia produktowe z Częstochowie i okolicach. Posiadamy sprzęt i oprogramowanie, dzięki któremu automatyzujemy część pracy, dzięki czemu nasze ceny są niskie. Cennik można sprawdzić poniżej. Wykonana przez nasz zespół fotografia produktowa Częstochowa jest gotowa do użycia i publikacji. 

Fotografujemy wszystko od biżuterii i małych przedmiotów po meble i piece czy drabiny. Podejmujemy się trudnej fotografii. Jeżeli produktów nie da się wysłać do nas kurierem przyjedziemy do państwa z mobilnym studiem fotografii produktowej. Fotografujemy żywność, ubrania, małe elementy konstrukcyjne, elektronikę i wiele więcej. 

Fotografia w aranżacji

Fotografia produktowa Częstochowa w aranżacji

Jeżeli zdjęcia twoich produktów wydają się być nudne, zleć to nam. Urozmaicimy kadry i polepszymy sprzedaż. Stworzymy ciekawe aranżacje z teł i różnych elementów oddających naturę produktu. Np. przy świecy zapachowej użyjemy dodatków, z których została zrobiona. Do zdjęć desek do krojenia produktowych w aranżacji zaprezentujemy ją z nożem i warzywami. Robimy zdjęcia produktowe Częstochowa w kompozycjach tworzonych indywidualnie do każdego produktu. 

zdjęcia świecy z owocami fotografia produktowa Częstochowa i okolice
Fotografia produktowa Częstochowa zdjęcia modela w marynarce na czerwonym foteli zdjęcia odzieży i telefonu
Zdjęcia z modelami

Fotografia produktowa z modelami Częstochowa

Spadająca sprzedaż jest częstym problemem, aby temu zapobiec i uciec od nudnego szablonu zdjęć na białym tle proponujemy najwyższej jakości zdjęcia Waszego produktu z modelami o różnej płci i wieku. Mamy zaprzyjaźnioną listę modelek, modeli i dzieci, a nawet noworodków, z którymi współpracujemy, stworzymy wspaniałe zdjęcia w plenerze czy w wynajętym apartamencie z Waszym produktem, gdzie uśmiechająca modelka będzie pracować na Państwa pozytywny wizerunek i zaufanie do marki. 

Fotografia odzieży

Fotografia produktowa odzieży Częstochowa

To co Panie kochają najbardziej. Popularność sklepów odzieżowych sięgnęła zenitu. Nie pozostawia w tyle i zamów u nas nowoczesne i piękne zdjęcia produktowe odzieży w różnych wersjach. Przykładamy maksimum starań, aby produkty były idealne, usuwamy komputerowo zagięcia i fałdy, naciągamy na manekinie materiał, aby wyglądał na fit i poprawiamy kształt produktów na Wasze życzenie. Robimy zdjęcia ubrań w Częstochowie w wariantach:

  1. zdjęcia ubrań na płasko

    Fotografujemy Ubrania na białym tle lub na jednym z zaproponowanych przez Państwa, posiadamy dużą bezę teł. Fotografujemy w stylu Instgramowym ciekawo komponując ubrania.

  2. Zdjęcia ubrań na manekinie

    Jeżeli zależy Wam na pokazaniu trójwymiarowości produktu wykonamy zdjęcia na manekinie. Poprawi to prezentację i atrakcyjność Waszych produktów, zadbamy o dopasowanie rozmiaru. 

  3. Zdjęcia ubrań  typu ghost 

    Posiadamy specjalnego manekina, który jest pozbawiony górnej części, dzięki czemu możemy wykonać zdjęcia ubrań pustych w środku. Sukienki czy bluzy w formie ducha podbijają rekordy popularności.

zdjęcia ubrań fotografia produktowa Częstochowa zdjęcia reklamowe kurtki myśliwskiej na białym tle
fotografia produktowa Częstochowa zdjęcia miodów w aranżacji i kompozycji
Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa Częstochowa

Reklama dźwignią handlu. Jeżeli potrzebujesz zdjęć do reklamy drukowanej czy cyfrowej – jesteśmy chętni. Posiadamy duże doświadczenie w fotografowaniu ludzi i przedmiotów. Sprawimy, że stworzone przez nas fotografie reklamowe poprawią sprzedaż i wizerunek firmy. Stworzymy ciekawe plany fotograficzne i wkomponujemy w nie Wasz produkt, który będzie wyglądał dzięki temu jeszcze lepiej. 

Fotografia obrotowa 360 stopni

Fotografia obrotowa 360 stopni Częstochowa 3D

Posiadamy specjalną maszynę do fotografii obrotowej w 360 stopniach oraz 3D. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji i animacjach, które będą gotowe do umieszczenia na stronie prosimy o kontakt. Fotografia obrotowa 360 to zdecydowanie rewelacyjne urozmaicenie prezentacji swoich produktów w porównaniu do konkurencji, która ma tylko zdjęcia 2D. Klienci będą mogli obejrzeć produkt z każdej strony, a nie tylko z tej, której producent czy sprzedawca chce. Nie kupują kota w worku, dzięki czemu większa się konwersja sprzedaży.  

zdjęcia obrotowe 360 stopni, fotografia produktowa 360 na białym tle

Wpisz numer - oddzwonimy z konkretami

Otrzymaj natychmiastową wycenę i czas realizacji przez telefon. Umów sesję testową. 

Szybki kontakt
Oddzwaniamy zazwyczaj do 30 minut

PORTFOLIO

Nasze zdjęcia produktowe Częstochowa

Fotografia produktowa mebli: krzesła, stoły, sofy i łóżka

Zdjęcia produktowe Częstochowa: elektronika, AGD i RTV

Zdjęcia produktowe odzieży typu duch "ghost"

Fotografia produktowa Częstochowa: odzież, ubrania i buty.

Fotografia produktowa introligatorska: Tusze i tonery

Fotografia Produktowa Częstochowa: Kołdry, poduszki, pościele oraz artykuły dla dzieci

Fotografia produktowa Częstochowa: galanteria skórzana

Artykuły szkolne: packshot

Artykuły spożywcze: Miody, produkty konopne, oleje CBD, żywność liofilizowana, suplementy

Podoba mi się. Co teraz? 4 kroki:

1. Zadzwoń albo napisz

Otrzymaj precyzyjną ofertę i termin realizacji podczas rozmowy. Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my zajmiemy się resztą.

2. Wyślij produkty

Oszczędź swój czas i prześlij nam produkty kurierem. Nie musisz robić tego sam. My do 3 dni sfotografujemy Twoje produkty.

3. Zaakceptuj zdjęcia

Po ustaleniu koncepcji zdjęć i akceptacji zdjęcia próbnego wykonamy zdjęcia pozostałych produktów i wyślemy do wglądu.

4. Odbierz

Po sesji wyślemy umowę z prawami do zdjęć, odeślemy paczkę i będziemy w stałym kontakcie, aby móc fotografować dla Was w przyszłości.

Fotografia produktowa cennik Częstochowa

Standardowe

Bez wycinania na jednolitym tle.
Podstawowy retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 25 zł
11-30 zdjęć – 20 zł
31-100 zdjęć –  15 zł
101-200 zdjęć – 10 zł

Premium

Wycięte i osadzone na białym tle.
Pełny retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł
101-200 zdjęć – 15 zł

Duch "Ghost"

Zdjęcie ubrań pustych w środku.

do 10 zdjęć – 100 zł
11-30 zdjęć – 70 zł
31-100 zdjęć – 65 zł
101-200 zdjęć – 59zł

Obrotowe 360°

Animacja z  24 zdjęć. Opcja 36 zdjęć + 10zł /szt.

do 10 animacji – 45 zł
11-30 animacji – 42 zł
31-100  animacji – 37 zł

Fotografie produktów w kompozycji z innymi elementami to 50 zł.
Fotografia produktu z udziałem modeli / zwierząt to 100 zł.

W cenę zdjęć (poza standardowymi) wliczony jest profesjonalny retusz, usunięcie tła, nasycenie kolorów i kontrastów.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000x3000px w formacie jpg.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii produktowych,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój produkt/usługę.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Ekonomiczna fotografia produktowa Częstochowa dla początkujących firm.

Zapraszamy startujące firmy  z Częstochowy i okolic do nawiązania współpracy z zakresu fotografii produktowej i filmów reklamowych. Z przyjemnością wypromujemy Państwa naszymi zdjęciami. Wiemy, że początki prowadzenia biznesu to testy i niepewność dlatego oferujemy konkurencyjne ceny i ekspresowe terminy realizacji już do 3 dni roboczych. Pomagamy w ustaleniu strategii marketingowej. 

Edycja zdjęć i fotografii produktowej dla ecommerce

Oferujemy usługi retuszu zdjęć państwa zdjęć. Wytniemy zdjęcia z tła i je wyretuszujemy. To najtańsza opcja podniesienia atrakcyjności. Fotografia produktowa Częstochowa nie musi być nudna – rozwiniemy graficznie państwa strony sklepowe i aukcyjne.  Zdjęcia reklamowe, które wykonujemy sami od razu przygotowujemy do odpowiedniego formatu publikacji lub przekazujemy w największej rozdzielczości i jakości do druku.

5/5 - (16 votes)