Fotografia Produktowa Przemyśl Zdjęcia produktowe pod sklepy internetowe

Profesjonalna i realna fotografia produktowa Przemyśl. Od 2019 sprzedaż w Internecie wzrosła o 800% zdjęcia produktów są integralną częścią promocji i kreowania wizerunku  firmy, a także sposobem na zwiększenie sprzedaży w na stronach i sklepach www. Nie zostawaj w tyle i wyróżnij się na rynku! Zapewniam ekspresową (3 dni)  realizację zdjęć produktowych packshot.

Czy wiesz, że...

Ponad 50% klientów nie czyta opisów, a niemal 70% kupuje na podstawie samych fotografii produktowych.

Fotografia produktowa Przemyśl i zdjęcia reklamowe (oczywiście najwyższej jakości)  znamiennie wpłyną na liczbę sprzedawanych produktów. Ponad 91% nabywców zgadza się, że zdjęcia mają największy wpływ na zakupy. Większość kupujących decyduje się na zakup gdy widzi idealnie wyretuszowany produkt na zdjęciu produktowym. Już dziś przekonaj się i wdróż ten sposób na zwiększenie sprzedaży prezentując swoje produkty od najlepszej strony. Sprawdź nasz cennik zjeść produktowych i nasze poprzednie realizacje.

fotografia produktowa przemyśl zdjęcie reklamowe materiałowego krzesła z metalowymi nogami
Nasze główne usługi fotograficzne:

Postępowa fotografia produktowa Przemyśl i okolice

Fotografia produktowa

Najbardziej podstawowa forma przedstawienia produktu zazwyczaj na białym tle z dodanym cieniem w post produkcji to właśnie fotografia produktowa. Istnieje możliwość przygotowania plików na jasnoszarym tle, aby złamać rutynę – dopasowujemy się do potrzeb. Jest to zdjęcie produktowe tak zwany „packshot” pokazujący produkt bez żadnych dodatków, świetna baza do wycięcia zdjęcia i osadzenia go w innym dowolnym miejscu. Nasze pliki są od razu gotowe do publikacji.

Zdjęcia z modelami

Zdjęcia z ludźmi są wisienką na torcie, uciekamy tutaj z oklepanego konwenansu produktu leżącego na jednolitym tle czy w pomieszczeniu, a dodajemy wizualizację szczęścia korzystania z produktu. Zadowolona modelka uśmiechająca się wzbudzi w kupujących emocje, które skłonią ich do zakupu. To najlepsza forma podnoszenia miesięcznej sprzedaży, film jedynie mógłby być bardziej konwertowany. Posiadamy do wyboru szeroką bazę modelek, modeli oraz pupilów jak psy i koty.

Zdjęcia obrotowe 360 oraz 3D

Jeżeli zdążały się reklamacje lub głosy, że czegoś nie widać na zdjęciu, nie czekajcie państwo i zlećcie nam wykonanie zdjęć Waszych produktów z każdej strony. Otrzymane zdjęcie jest animacją do umieszczania na stronie, a kupujący przy pomocy strzałek mogą dowolnie obracać przedmiotem wedle wygody. Zdjęcia obrotowe 360 to rarytas i rozwiewa niepewności wśród klientów. Wykonamy dla Was zdjęcie testowe w dowolnym formacie.

Zdjęcia reklamowe

W tej kategorii horyzonty się rozszerzają. Fotografia reklamowa to ogromne pojęcie, pod którym kryje się każde zdjęcie służące do zareklamowania waszego produktu na zdjęciu. W przeciwieństwie do packshotów tutaj fotografujemy produkt w kompozycji lub miejscu używania go np. krem w łazience, jedzenie w restauracji itp. Przygotowujemy scenariusz działania i opis zdjęć razem, a wykonane zdjęcia wysyłamy Państwu do akceptacji. Ogranicza nas tylko budżet.

Zdjęcia produktowe w kompozycji

fotografia produktowa przemyśl gąbka do mycia naczyć w kompozycji z naczyniami

Przejdźmy do konkretów. W porównaniu do oklepanego zdjęcia na białym tle zdjęcie w kompozycji to inna liga. Ukazuje ono wizję produktu u klienta w domu a tło dodaje animuszu fotografowanemu produktowi. Przykładowo:

  • Dżem zaprezentowany z owocami na drewnianej desce
  • Okulary w eleganckim etui przy komputerze
  • Rower pędzący po ścieżce rowerowej lub lesie

Zależy nam tutaj na czymś więcej niż tylko pokazanie produktu z bezpiecznej strony, chcemy przyciągać dobrym zdjęciem reklamowym więcej kupujących dla Państwa. Zadzwońcie do nas i powiedzcie jaki macie produkt, a my go sfotografujemy w nowatorski sposób przyciągając klientów.

Zdjęcia produktowe z ludźmi i zwierzętami

fotografia produktowa przemysl zdjecie modelki z psem

Zdjęcia z modelami w Przemyślu mogą posunąć Twój biznes znacząco do przodu. Wiele firm potwierdza, że po wykonaniu takich zdjęć mieli dużo większa sprzedaż i lepsza znajomość marki. To nie tylko zdjęcia do katalogu na media społecznościowe czy bilbord. Pokazując zadowolenie modeli z Twoim produktem tworzymy wizję szczęśliwości i chęć posiadania tego produktu oraz  sposób używania. Rodzina bawiąca się klockami lub układające puzzle na zdjęciu będzie lepszą reklamą niż pudełko puzzli na białym tle.

Przykład II – Grill. Zrealizowaliśmy kampanię reklamową dla producenta w ogrodzenie gdzie zatrudnieni modele imitowali rodzinę, grillujący i szczęśliwy tata spoglądający na mamę bawiącą się z dziećmi, a na pierwszym planie produkt. Zapraszamy na krótką rozmowę, gdzie przygotujemy dla Was koncepcję.

Jak zacząć współprace z nami?

1. Zadzwoń albo napisz

Od razu otrzymaj przybliżoną ofertę i termin realizacji podczas rozmowy telefonicznej. Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my wszystko zaplanujemy.

2. Wyślij artykuły

W czasach zagrożeń epid. możesz zapakować produkty w karton i bezpiecznie wysłać do nas przesyłkę. A jeżeli to problem nasz kurier przyjedzie do Was i odbierze przesyłkę.

3. Robimy zdjęcia

Po uzgodnieniu szczegółów wykonamy zdjęcie testowe i wyślemy je do Państwa, a po akceptacji zrobimy pozostałe zdjęcia i w przeciągu 3 dni otrzymacie gotowe fotografie.

4. Dalsza współpraca

Po zakończonej sesji przekażemy prawa do zdjęć, odeślemy paczkę z produktami i będziemy w stałym kontakcie, aby móc państwu pomóc kolejnym razem.

Wyślij wiadomość z zapytaniem o wolny termin lub otrzymaj momentalnie wycenę przez telefon

Otrzymaj darmowe zdjęcia testowe! 

Szybki kontakt
Oddzwaniamy zazwyczaj do 60 minut

PORTFOLIO

Nasze zdjęcia produktowe Przemyśl:

Zdjęcia produktowe Przemyśl: elektronika i RTV

Fotografia produktowa: Tusze i tonery

Fotografia produktowa Przemyśl: odzież, ubrania i buty.

Fotografia Produktowa Przemyśl: Kołdry, pościele, poduszki, oraz artykuły dla dzieci

Fotografia produktowa Przemyśl: galanteria

Artykuły spożywcze: Miody, produkty konopne, żywność liofilizowana, suplementy

Fotografia produktowa mebli: stoły, krzesła i łóżka

Artykuły szkolne: packshot

HIT

Zdjęcia obrotowe 360 stopni Przemyśl

Obecnie zdjęcia obrotowe w 360 stopniach cieszą się coraz większą popularnością. Sprzedawcy pewni swoich produktów i chcący unikach pytań lub późniejszych reklamacji decydują się na to rozwiązanie, lub na zdjęcia 3d. Zastosowanie takich zdjęć na Państwa stronie pozwoli się wyróżnić od konkurencji i zwiększyć dodatkowo liczbę sprzedawanych produktów. Poniżej prezentujemy wycenę za 24 animacje.

zdjęcia obrotowe 360 stopni, fotografia produktowa 360 na białym tle

Fotografia produktowa cennik:

Standardowe

Bez wycinania na jednolitym tle.
Podstawowy retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 25 zł
11-30 zdjęć – 20 zł
31-100 zdjęć –  15 zł
101-200 zdjęć – 10 zł

Premium

Wycięte i osadzone na białym tle.
Pełny retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł
101-200 zdjęć – 15 zł

Duch "Ghost"

Zdjęcie ubrań pustych w środku.

do 10 zdjęć – 100 zł
11-30 zdjęć – 70 zł
31-100 zdjęć – 65 zł
101-200 zdjęć – 59zł

Obrotowe 360°

Animacja z  24 zdjęć. Opcja 36 zdjęć + 10zł /szt. 

do 10 animacji – 45 zł
11-30 animacji – 42 zł
31-100  animacji – 37 zł

Fotografie produktów w kompozycji z innymi elementami to 50 zł.
Fotografia produktu z udziałem modeli / zwierząt to 100 zł.

W cenę zdjęć (poza standardowymi) wliczony jest profesjonalny retusz, usunięcie tła, nasycenie kolorów i kontrastów.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000x3000px w formacie jpg.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii produktowych,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój produkt/usługę.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Co postrzegam jako fotografia produktowa, reklamowa lub zdjęcia packshot?

Najprościej mówiąc są to zdjęcia na białym tle z cieniem. Trójwymiarowe zdjęcia produktowe poruszą odbiorców, nie używaj nudnych zdjęć i nie ryzykuj biznesem. Dobre zdjęcie oznacza duży ruch na stronie i duże zainteresowanie. Wszystko da się sfotografować na dwa sposoby: źle lub dobrze, a my staramy się zrobić to jeszcze lepiej, Fotografujemy tak, że produkty wyglądają czasami lepiej niż w rzeczywistości. W różnym świetle wszystko wygląda inaczej, dobiorę odpowiednią barwę i przestrzeń, aby wywołać efekt „wow” u Twoich klientów.

Nowomodne zdjęcia produktowe przemyśl w 22 roku.

To zdecydowanie zdjęcia przygotowane dla mediów społecznościowych. Jesteśmy lubiani przez naszą łatwość współpracy i elastyczność. Nasze zdjęcia produktowe możemy eksportować w poziomie, kwadracie lub w szczególności w pionie ( łatwość publikacji w relacjach na Facebooku i Instagramie). Gotowe pliki otrzymacie w folderach z możliwością wyboru czy mają być z tłem lub bez. Do usłyszenia.

Nie czekajcie i napiszcie do nas. Profesjonalne studio fotografii czeka na Was i z chęcią wykonamy wspaniałe zdjęcia, które pomogą państwu osiągnąć cel biznesowy. 

5/5 - (21 votes)