Fotografia produktowa Mielec zdjęcia reklamowe Packshot

Przemysłowa fotografia produktowa Mielec. Wykonamy zdjęcia Waszych produktów do wykorzystania w druku np. w katalogach lub do publikacji w Internecie: sklepy www, aukcje Allegro itp. Zapraszam do krótkiej konsultacji.

Co możemy dla Was zrobić?
fotografia produktowa mielec zdjęcia reklamowe krzeseł z materiałowymi obiciami zielone

Fotografia produktowa Mielec packshot

To zdjęcia produktów na jednolitym tle lub bez niego. Zazwyczaj tło jest jednorodne białe lub szare. Przeznaczenie tych zdjęć to użycie ich w do druku i publikacji w Internecie. Można je drukować w katalogach, ofertach, wizytówkach, broszurach. Publikacje online zazwyczaj są w sklepie sprzedawcy oraz serwisach aukcyjnych Jak: Allegro, Amazon, Ebay, Olx itp.

Wykonujemy wszelakie zdjęcia biżuterii, świec, szklanych elementów, produktów spożywczych, chemii gospodarczej, części metalowych, wielkich gabarytów, akcesoriów dla zwierząt, elektroniki, tuszy i akcesoriów introligatorskich, butów i elementów skórzanych, mebli: krzesła stoły, artykuły dla dzieci do szkoły. Dosłownie wszystko!   

Wykonujemy zdjęcia produktów w pakowaniu, bez i zdjęcia grupowe tzw. zestawy.

Fotografia w aranżacji

Fotografia produktowa Mielec w aranżacji

Zaaranżujemy dla Was ciekawy plan zdjęciowy na którym umieścimy Wasz produkt. Połączymy przedmioty dobrze kojarzące się odbiorom i te które nawiązują do przedmiotu np. do świecy zapachowej dodamy owoce o jej zapachu. To niebanalne rozwiązanie które sprawi że wyjdziecie poza standardowe standardy i zaskoczycie odbiorców.

zdjecia reklamowe mielec fotografia świec w kompozycji z malin
Zdjęcia z modelami

Fotografia produktowa z modelami Mielec

Posiadamy dużą bazę modeli w różnym wieku. Od dzieci, do osoby w średnim wieku. Ponadto tworzyliśmy sesje produktowe z udziałem zwierząt. Jeżeli zależy Wam na najwyższym stopniu sprzedaży warto wybrać oprócz standardowych zdjęć zdjęcia na modelu, aby pokazać jak produkt wygląda na żywo.

Fotografia produktowa odzieży Mielec

Jeżeli sprzedajesz odzież lub tworzysz nową markę odzieżową zgłoś się do nas. Wykonamy dla Was sesję produktową odzieży w kreatywny sposób. Zaproponujemy ciekawe tło i przygotowujemy zdjęcia pod publikację w sieci. O sprzedaży decydują dobre zdjęcia, inwestycja w dobrego fotografa zależy od całego sukcesu firmy! Zajmujemy się zdjęciami produktowymi od 10 lat. Wykonamy dla Was darmową sesję próbną.

  • Zdjęcia odzieży na płasko: Flat

Jeżeli zależy Wam na najniższej cenie i standardowym zaprezentowaniu produktu to rozwiązanie jest dla Was, przygotowujemy tło i układamy na płasko ubrania, które są fotografowane od góry.

  • Zdjęcia odzieży na manekinie typu duch

Zdjęcia typu duch żyją! Produkt jest pokazany jako pusty w środku, jak by był ubrany właśnie na duchu. Daje to efekt trójwymiarowości i jest kreatywny.

 

  • Zdjęcia odzieży na modelu

To sposób na najwyższą sprzedaż. Uśmiechająca się modelka ubrana w Wasz produkt będzie radosna i będzie tworzyła i wizję bycia szczęśliwym z Waszymi ubraniami, podprogowo zachęci do kupna produktu.

Fotografia produktowa ubrań ciuchów odzieży roboczej typu ghost

Fotografia reklamowa Mielec

Zareklamujemy za pomocą zdjęć reklamowych Twój produkt lub usługę. Wykonamy profesjonalne zdjęcia do reklam, katalogów, na bandery lub do telewizji. Przedstawimy koncepcję na wykonanie zdjęcia i go zareagujemy przy pełnej współpracy. Dobre zdjęcie reklamowe potrafi skuteczniej sprzedać produkt niż utarte slogany lub oklepane standardy. Zainwestuj w dobre zdjęcia i sprzedawaj więcej.

Fotografia obrotowa 360 stopni Mielec 3D

Oferujemy zdjęcia obrotowe w 360 stopniach oraz zdjęcia 3d. To genialny sposób prezentacji produktu od każdej strony. Decydując się na takie rozwiązanie pokażesz klientowi produkt z każdej strony nie ukrywając niczego. Często produkty wielokątne wymagają wielu zdjęć tutaj zdjęcie obrotowe rozwiązuje ten problem. Zdjęcie można zamieścić w postaci prezentacji na stronie www lub jako link do filmu w serwisach aukcyjnych jak Allegro czy Amazon. Zdjęcia obrotowe 360 w Mielcu mogą wyróżnić Cię od konkurencji.

zdjęcia obrotowe 360 stopni, fotografia produktowa 360 na białym tle

Umów się na darmową sesję testową już za 3 dni

Otrzymaj już dziś wycenę Twoich zdjęć. 

PORTFOLIO

Nasze zdjęcia produktowe Mielec

Fotografia produktowa mebli: krzesła, stoły, sofy i łóżka

Zdjęcia produktowe Mielec: elektronika, AGD i RTV

Zdjęcia produktowe odzieży typu duch "ghost"

Fotografia produktowa Mielec: odzież, ubrania i buty.

Fotografia produktowa introligatorska: Tusze i tonery

Fotografia Produktowa Mielec: Kołdry, poduszki, pościele oraz artykuły dla dzieci

Fotografia produktowa Mielec: galanteria skórzana

Artykuły szkolne: packshot

Artykuły spożywcze: Miody, produkty konopne, oleje CBD, żywność liofilizowana, suplementy

Jak zacząć współprace?

1. Zadzwoń albo napisz

i od razu otrzymaj konkretną ofertę i termin realizacji podczas rozmowy telefonicznej. Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my wszystko zaplanujemy.

2. Wyślij produkt

W czasach zagrożeń epid. możesz zapakować produkty w karton i bezpiecznie wysłać do nas przesyłkę. A jeżeli to problem nasz kurier przyjedzie do Was i odbierze przesyłkę.

3. Robimy zdjęcia

Po uzgodnieniu szczegółów wykonamy zdjęcie testowe i wyślemy je do Państwa, a po akceptacji zrobimy pozostałe zdjęcia i w przeciągu 3 dni otrzymacie gotowe fotografie.

4. Odsyłamy

Po zakończonej sesji przekażemy prawa do zdjęć, odeślemy paczkę z produktami i będziemy w stałym kontakcie, aby móc państwu pomóc kolejnym razem.

Fotografia produktowa cennik Mielec

Standardowe

Bez wycinania na jednolitym tle.
Podstawowy retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 25 zł
11-30 zdjęć – 20 zł
31-100 zdjęć –  15 zł
101-200 zdjęć – 10 zł

Premium

Wycięte i osadzone na białym tle.
Pełny retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł
101-200 zdjęć – 15 zł

Duch "Ghost"

Zdjęcie ubrań pustych w środku.

do 10 zdjęć – 100 zł
11-30 zdjęć – 70 zł
31-100 zdjęć – 65 zł
101-200 zdjęć – 59zł

Obrotowe 360°

Animacja z  24 zdjęć.
Plik Gif.

do 10 animacji – 45 zł
11-30 animacji – 42 zł
31-100  animacji – 37 zł

Fotografie produktów w kompozycji z innymi elementami to 50 zł.
Fotografia produktu z udziałem modeli / zwierząt to 100 zł.

W cenę zdjęć (poza standardowymi) wliczony jest profesjonalny retusz, usunięcie tła, nasycenie kolorów i kontrastów.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000x3000px w formacie jpg.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii produktowych,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój produkt/usługę.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Dla przemysłu fotografia produktowa Mielec dla Firm.

Zapraszam wszystkie firmy w  Mielcu do współpracy z nami. Oferujemy atrakcyjne ceny fotografii produktowej i reklamowej. Realizujemy wszelki rodzaj zdjęć do reklamy i sieci.  Zdjęcia będą mobilne i responsywne oraz będą się szybko wczytywać. Otrzymacie państwo darmową wycenę sesji produktowej oraz termin jej realizacji.  

5/5 - (15 votes)