Fotografia Produktowa Kielce - Zdjęcia produktowe i reklamowe dla biznesu

Szybko zrealizowana fotografia produktowa Kielce. Zapraszam Was serdecznie do zlecenia nam wykonania zdjęć produktowych i reklamowych w Kielcach. Wykonamy czyste, jasne i kolorowe zdjęcia na białym tle oraz bardziej złożone zdjęcia w pomieszczeniach z udziałem modelki. Ujmiemy Wasz produkt od niespotykanej dotąd strony.

Już niebawem...

Sprzedawaj do 15% więcej używając zdjęć wykonanych przez nas.

Najbardziej lubimy być oceniani przez pryzmat efektu sprzedażowego. Nasi poprzedni klienci, którzy podzielili się informacją o różnicach w sprzedaży stwierdzili, że w przeciągu miesiąca sprzedaż wzrosła do 15% po zmianie galerii na nasze zdjęcia! To sprawia, że jednokrotna inwestycja w zdjęcia będzie sukcesywnie wypracowywać wyniki przez lata sprzedaży. Zainwestuj w dobrą fotografię i sprzedawaj więcej

fotografia produktowa Kielce odzież dziecięca na białym tle
Nasze najważniejsze usługi fotograficzne:

Błyskawiczna realizacja fotografia produktowa Kielce i okolice:

Fotografia produktowa

Najwięcej wykonujemy zdjęć na białym tle lub bez tła. To najprostsza forma prezentacji produktu z przygotowaniem do umieszczenia na stronie lub w serwisach aukcyjnych. Produkt równo oświetlony bez cieni lub z na życzenie. Fotografia produktowa Kielce zawsze poprzedzona jest sesją testową

Zdjęcia reklamowe

Wykonujemy również zdjęcia reklamowe w Kielcach tzw. Stylizowanie lub lifestylowe. Komponujemy Wasz produkt z dobrze kojarzącym się otoczeniem, aby budził pozytywne skojarzenia i informował klientów o dodatkowych funkcji produktu. Często produkt jest fotografowany w środowisku, z którego pochodzi.

Zdjęcia z modelami

Ucieknijmy od banalnych zdjęć, które wszyscy mają i zrealizujmy wspólnie sesję z udziałem modeli. Takie wyjście poza ramy pozwoli wyróżnić się od konkurencji i zwiększyć sprzedaż. Niskim kosztem możesz reklamować jak Przodujące marki z Twojej branży. Mamy szeroką bazę modeli/ek i dzieci.

Zdjęcia obrotowe 360

Czas na trochę ruchu i ożywienie fotografii. Jeżeli prezentujesz zdjęcia na swojej stronę i wykonamy dla Ciebie zdjęcia ruchome lub jeżeli sprzedajesz na serwisach aukcyjnych przygotujemy film z linkiem do umieszczenia w opisie aukcji. To podnosi znacząco sprzedaż i odróżnia Cię od konkurencji.

Zdjęcia produktowe w kompozycji

Na pewno sprzedając w Internecie zauważyliście że sam produkt nie budzi emocji. A to emocje generują większą sprzedaż. Ożywimy dla Was fotografie i wkomponujemy w nie pasujące elementy. Tworzymy wizje fotografując:

  • Szal / apaszkę w garderobie w gustownym wnętrzem
  • Ubranka dla dzieci w pokoju dziecięcym
  • Słuchawki przy Stanowisku komputerowym

Zawsze można coś udoskonalić w prezentacji produktu i przedstawić go w idealnym otoczeniu, aby go wyidealizować i stworzyć wizje posiadania przez klienta. Wyobraź sobie produkty z 3 przykładów powyżej tylko na białym tle, już nie są tak atrakcyjne, prawda?

Zdjęcia produktowe i reklamowe z modelami

fotografia produktowa nowy sącz zdjecia reklamowe smycz dla psa z modelką

Kolejny krok to wzięcie produktu do rąk, ubranie go czy zaprezentowanie z udziałem modeli. Sama trampolina nie wzbudzi tak wiele emocji jak dwoje dzieci skaczących na trampolinie. To wspaniały pomysł za zwiększenie sprzedaży dzięki kreatywnej fotografii. Przygotujemy wszystko dla Państwa.

Przykład.
Zakładając, że jesteście państwo producentem odzieży niezależnie od tego czy dopiero zaczynacie, czy już prosperujecie. Zdjęcia ubrań na białym tle, nie będą tak przekonywające jak piękna uśmiechnięta modelka ubrana Wasz produkt patrząca w obiektyw z zapraszającym wzrokiem. Takie zdjęcie stworzy wyobrażenie w umyśle klienta, że będzie szczęśliwy gdy kupi Was produkt.

Kiedy możemy zrobić zdjęcia dla Ciebie? Zadzwoń i umów darmową wycenę i sesję na test.

Pracujemy od 8 do 20 - czekamy na telefon. 

Szybki kontakt
Oddzwaniamy zazwyczaj do 60 minut

PORTFOLIO

Nasze zdjęcia produktowe Kielce:

Zdjęcia produktowe Kielce: elektronika i RTV

Fotografia produktowa: Tusze i tonery

Fotografia produktowa Kielce: ubrania i buty, sukienki, koszule, T-shirty​

Zdjęcia produktowe odzieży typu duch "ghost"

Zdjęcia z kategorii budowlane

Fotografia produktowa Kielce: galanteria

Fotografia produktowa mebli: stoły, krzesła i łóżka

Artykuły szkolne: packshot

Artykuły spożywcze: Miody, produkty konopne, żywność liofilizowana, suplementy

Fotografia Produktowa Kielce: Kołdry, pościele, poduszki, oraz artykuły dla dzieci

Inne: Materiały introligatorskie, materace, rury, rolety

HIT

Zdjęcia obrotowe 360 stopni Kielce

Zdjęcia produktowe w 360 stopniach rozproszą niejasności wśród kupujących. To perfekcyjna okazja jak się wyróżnić na rynku i wnieść więcej życia do aukcji. Zdjęcia oborowe wspaniale uzupełnią stronę www lub aukcje w serwisach: Allegro, Amazon, Ebay, Olx etc. Zobacz wycenę i prześlij do nas zapytanie.

zdjęcia obrotowe 360 stopni, fotografia produktowa 360 na białym tle

Jak zacząć współprace z nami?

1. Zadzwoń albo napisz

i od razu otrzymaj konkretną ofertę i termin realizacji podczas rozmowy telefonicznej. Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my wszystko zaplanujemy.

2. Wyślij artykuły

W czasach zagrożeń epid. możesz zapakować produkty w karton i bezpiecznie wysłać do nas przesyłkę. A jeżeli to problem nasz kurier przyjedzie do Was i odbierze przesyłkę.

3. Robimy zdjęcia

Po uzgodnieniu szczegółów wykonamy zdjęcie testowe i wyślemy je do Państwa, a po akceptacji zrobimy pozostałe zdjęcia i w przeciągu 3 dni otrzymacie gotowe fotografie.

4. Dalsza współpraca

Po zakończonej sesji przekażemy prawa do zdjęć, odeślemy paczkę z produktami i będziemy w stałym kontakcie, aby móc państwu pomóc kolejnym razem.

Fotografia produktowa cennik:

Standardowe

Bez wycinania na jednolitym tle.
Podstawowy retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 25 zł
11-30 zdjęć – 20 zł
31-100 zdjęć –  15 zł
101-200 zdjęć – 10 zł

Premium

Wycięte i osadzone na białym tle.
Pełny retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł
101-200 zdjęć – 15 zł

Duch "Ghost"

Zdjęcie ubrań pustych w środku.

do 10 zdjęć – 100 zł
11-30 zdjęć – 70 zł
31-100 zdjęć – 65 zł
101-200 zdjęć – 59zł

Obrotowe 360°

Animacja z  24 zdjęć. Opcja 36 zdjęć + 10zł /szt.

do 10 animacji – 45 zł
11-30 animacji – 42 zł
31-100  animacji – 37 zł

Fotografie produktów w kompozycji z innymi elementami to 50 zł.
Fotografia produktu z udziałem modeli / zwierząt to 100 zł.

W cenę zdjęć (poza standardowymi) wliczony jest profesjonalny retusz, usunięcie tła, nasycenie kolorów i kontrastów.
Wszystkie zdjęcia są przygotowane do publikacji w rozmiarze 3000x3000px w formacie jpg.

Zaufali nam:

dobry fotograf produktowy wieloletnie doświadczenie dawid rojek

Napisz do nas już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia. Otrzymaj szybką  wycenę profesjonalnych fotografii produktowych,  dzięki którym Twoi klienci, kupią właśnie Twój produkt/usługę.  Napisz, a indywidualnie przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 3 godzin.

E-mail: biuro@dawidrojek.com

Definicja znaczenia mobilnej fotografia produktowa lub zdjęcia reklamowe Kielce

Nie lejąc wody to proste zdjęcia na jasnym tle, jednolitym tle w 99% jest to białe tło a pozostały procent to szare tło. Duże marki np. odzieżowe i obuwnicze prezentują np. buty na właśnie szarym tle. Nawet serwis YouTube zrezygnował z białego tła. Jest ono delikatnie szare. Ekrany telefonów mocno świecą i 100% białe tło jest zniechęcające – dlatego dla państwa wykonamy gustowne zdjęcia produktowe.

Czy warto wykonywać samemu zdjęcia telefonem? Czy zdjęcia które przekonały Cię do zakupu drogiego towaru były z telefonu? Na 100% nie! Pewnie trudno to sprawdzić, ale my o tym wiemy. Czy samotna zabawa z telefonem jest dobrym rozwiązaniem, aby rozwinąć biznes? Jeżeli to zabawa to tak. Jeżeli chcesz konkretnego zysku i zwrotu z inwestycji to szkoda czasu. Zainwestuj w profesjonalne i tanie zdjęcia u nas.

5/5 - (17 votes)